Ninja, Mixer’de 1 Milyon Takipçiye Ulaştı

Microsoft, Twitch’teki en büyük yayıncı olan Tyler “Ninja” Blevins’i geçtiğimiz günlerde kendi canlı yayın platformu teşebbüsü Mixer’e katmıştı. Ninja’nın bu hafta açıkladığına nazaran, platform değiştirmesinin üstünden yalnızca 5 gün geçmesine karşın şu anda 1 milyon takipçiye ulaştı.

Ünlü yayıncı, 1 milyon takipçiye ulaşmasını şu tweet ile kutladı: “Bugün itibariyle Mixer üzerinde 1.000.000 takipçiye ulaştık. Hepinize bu muazzam dayanak için çok teşekkür ediyorum. Uzun vakittir bu kadar yeterli hissetmemiştim.”

Asıl soru ise bu kullanıcıların ne kadar müddet ile Mixer’de kalacağı. Microsoft, platformda Ninja’ya abone olmak isteyenlere 2 aylık abonelik armağan etti. İki ayın akabinde servis için fiyat aylık 5,99 dolar olarak belirleniyor. Kullanıcıların servisi kullanmaya devam edip etmeyeceği merak konusu.

Ünlü yayıncı, YouTube kanalında son 1 ay içerisinde 3 milyon abone daha kazanma konusunda emin adımlarla ilerliyor. Şayet başarabilirse bu bahiste kendi rekorunu kıracak. Şu anda Ninja’nın etkin YouTube takipçi sayısı 22 milyon. Ninja’nın Twitch’ten ayrılmadan evvelki takipçi sayısı ise 14.674.844 idi.

Başa dön tuşu