Pazarlamanın yeni kanalı: E-posta imzası idaresi

Galatasaray, NEF ve Dominos üzere farklı bölümlerden 100’e yakın firmanın tercih ettiği Sign&Go, ek hiçbir sunucuya muhtaçlık duymaksızın firma çalışanlarına e-posta imzalarını belirlenen kriterler doğrultusunda merkezi olarak yönetilebilme imkanı sunuyor.

Pazarlamanın yeni kanalı: E-posta imzası yönetimi

Markalar, kendilerini başkalarından ayrıştıran kurumsal kimliklerini dijital ortama taşıyor. Kurumsal kimliğin dijitalde en yeterli formda yansıtan araçlardan bir de e-postalar. Sign&Go, e- posta imzalarını kurumun kimliğine uygun bir formda merkezi olarak yönetilebiliyor. Üstelik Sign&Go, ek hiçbir sunucuya muhtaçlık duymadan en yaygın kullanılan e-posta uygulaması Outlook’u çalıştıran aygıtlarda ve internet tarayıcısından kullanabilen Outlook Web App (OWA)’de hizmet veriyor. Kurum işçilerinin imzasının “tek bir tık” ile merkezi olarak değişmesine imkan sağlayan Sign&Go, irtibatta lisan birliğinin sağlanması ve kıymetli içeriklerin, bilgilendirme ve kampanyaların takvimine uygun olarak e-postalara eklenmesi için kıymetli bir pazarlama teknolojisi.

Dijital mecrada organik bir pazarlama

Galatasaray, NEF, Dominos, Doehler üzere Türkiye’nin önde gelen kurumlarının kullanmayı tercih ettiği bu teknoloji eserinin, kuruma ve çalışanlara sağladığı birçok fayda var. Kullanımı epeyce kolay olan Sign&Go, imzalardaki banner alanlarına eklenen iletilerin ve kreatiflerin daima şimdiki kalmasını sağlıyor. İmzalarda yer alan unvan telefon bilgisi, adres değişikliği üzere durumlarda çalışanların imzalarını yenileme talebi oluşturmasına gerek kalmadan otomatik değişimesini sağlıyor. Sign&Go, yeni bir çalışanın işe başladığı birinci gün kurumsal e posta imzasının mailine otomatik olarak gelmesini sağlayarak insan kaynakları departamanlarının üzerinden değerli bir iş yükünü alıyor.

Başa dön tuşu