Regrant eSports CS: GO Takım Kadrosu Belli Oldu

Webtekno, e-spor dünyasındaki yerli gruplardan olan Regnant eSports’un resmî sponsoru olmuştu. Dota 2 ve NBA 2K üzere farklı çeşitteki oyunlarda ekipleri bulunan Regnant eSports, artık de tanınan FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu Counter Strike: Küresel Offensive takımını duyurdu.

Kardeş şirketimiz olan Masomo’da çalışan Anıl Kıral tarafından kurulan Regnant eSports, Türkiye Dota 2 topluluğundaki yetenekli oyuncularıyla WGC Xi’an ve Disney Major açık elemelerinde son sekize kalmayı başarmıştı. Ana sponsoru olduğumuz e-spor kulübü, daha büyük başarılara imza atabileceğini de burada göstermişti.

Hedefleri ortasında başta Dota 2 olmak üzere birçok oyunda milletlerarası turnuvalarda ülkemizi temsil etmek olan ekibimizin resmî Twitter hesabından yapılan paylaşımda #bizimlehükmet etiketi altında CS:GO grup üyeleri tanıtıldı. CS:GO grubunda yer alan üyeler ise şöyle:

  • Alper “pawkeR” Balcı
  • Duhan “hopest4r” Demir
  • Barkın “justSunta” Arslan
  • Tarık “shengel” Şengel
  • Ahmet Enes “priNNteRoff” Yazıcı.

Ana sponsoru olduğumuz Regnant eSports’un birçok başarıyı göğüslemesini samimiyetle diliyoruz. Siz de Regnant’ı Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından takip ederek destekleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu