Şahan Gökbakar “son tweeti” ile tepki topladı

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden Şahan Gökbahar, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile reaksiyon topladı. Türkiye’nin geçtiğimiz ay yaşadığı yangın olaylarında resmi hesabından takviyesini ve yansısını her vakit gösteren Gökbakar son tweetini attığını duyurdu.

Dolar kurunda yaşanan çalkalanmalar her şeye yansımış durumda. Bu da ülkeden her kısmın reaksiyonunu topluyor. Şahan Gökbakar da yaşananlara yansısını gösteren isimler ortasında yer alıyor. Gökbakar son tweeti olarak: “Bu da son tweetim olsun dostlar.Ülkemize, çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize sıkıntılandım.”Ben rahatım” deyip kenarda duramadım, yazdım fikirlerimi bu ülkenin bir evladı olduğum icin. Bu kadar. Komedyen olarak, güldürmeye devam. Kalın sağlıcakla…” tabirlerini kullandı.

Şahan Gökbakar “son tweeti” ile reaksiyon topladı

Şahan Gökbakar’ın bu tweeti kısa müddette toplumsal medyada reaksiyon toplamaya başladı. Ülkenin ekonomik gidişatı ile ilgili bilhassa komedyenlerin reaksiyon göstermesi gerektiğini düşünen toplumsal medya kullanıcıları yansılarını göstermekte gecikmediler. Siz Şahan Gökbakar’ın bu tweeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikrinizi belirtmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu