Sosyal medya sapıklık yerine dönmüş! Bu kadarı da olmaz!

Son günlerin tanınan uygulaması olan TikTok’çu erkek hemşirenin sapkınlığı ile anılmaya başlandı. Olay yaratan erkek hemşire hastalarına sarkıntılık ederek , onları alay konusu hale getirdi. Toplumsal medya hesabında hastalarıyla olan karşılıklı konuşmalarını sapkınlık boyutunda lisana getiren erkek hemşire paylaşımlarıyla on binlerce beğeni topladı. Meslek ahlakından bihaber olan erkek hemşire , insanların ıstırapla gelip tedavi gördükleri hastanede yaşanan konuşmaları adeta onlarla dalga geçerek yayınladı.

Maalesef ülkemizde böyle sapık , ahlaksız insanları şikayet etmek yerine beğenilerle cevap veriliyor. Aldığı beğeni ve takipçi sayısı aslında utanılacak durumda olduğumuzun bir gerçeği. Bu türlü meslek etiği konusunda büsbütün bilgisiz , sapkın beşerler olduğu sürece ülkemizde bu türlü erkek hemşire ve daha kaçları daha çok gündeme gelir.

Tiktok’çu hemşire toplumsal medyayı salladı

Sağlık Bakanlığı’na şikayet edilen erkek hemşire umarız ki misyonundan tahliye edilir!

Sosyal medyada tartışılan ve şikayet alan hemşirenin hesabını kapatmasının akabinde takipçileri de farklı yorumlarda bulundu. Kimi mizah yapıyor çok fazla ciddiye alındı diyebiliyorken kimisi de bu formda insan hayatını küçümseyerek , yaşanan olayları alay konusu hale getiren erkek hemşirenin mesleğine son verilmesi taraftarı oldu.

Tüm bu yaşananların akabinde hesabını kapatan o şahsın yaptığı paylaşımlardan kimileri şu halde.

“Hafif kalçanızı açın dediğim hasta eksiksiz pantolonu indirmiştir”

“Eliniz çok hafifmiş hiç hissetmedim diyen hasta annesiyle göz göze gelmişizdir”

“Hastanın annesi ateşimi düşürürmüsün demiştir lakin ateşi normaldir”

“Kızımın damarları güç bulunuyor diyen hasta annesine bakış atmışımdır”

Başa dön tuşu