Twitch Yayıncısı, Hazırlanan İlginç Videoyu Görünce Şok Oldu

Twitch yayıncısı olan Maya Higa, bu hafta yayındayken hayranlarından birinin görüntülerinin üzerinden geçtiğini ve her hapşırdığında bu sahneleri kırparak bir video klibe dönüştürdüğünü keşfetti. Bu kullanıcı Maya ile güzel geçinmek istemiyor üzereydi.

Maya “Birileri görüntülerimin üzerinden geçti ve benim her yerde, her yerde hapşırırken görüntülerimi yaptı dedi. “Sadece garip hapşırma fetişi üzere bir şey yüzünden  ‘maya1’, ‘maya2 ’, ‘maya3’ isimli klipler oluşturdular. Bu halde görüntüler hazırlamak için görüntülerimin üzerinden geçmenin ne kadar süreceğini biliyor musunuz? Bu görüntüleri bu sabah gördüm ve ‘Ne oluyor bu türlü?’ dedim.”

“Videoları oluşturmak o kadar vakit almayabilir”

Bir Reddit kullanıcısının belirttiğine nazaran, tüm hapşırıklarını yakalamak sanıldığı üzere çok zaman alıcı olmayabilir. Kullanıcı, “Sohbet kayıtlarına gidip 'Ctrl + F' ile 'Çok yaşa' cümlesini aratmak çok kolay. Bu sayede hapşırmanın vakit damgalarını bulup görüntüler ile eşleştirebilirsiniz dedi. Hatta, Maya'yı amaç alan Twitch kullanıcısının görünüşe nazaran hapşırmakta olan diğer bayan yayıncılar ile dolu bir sürü görüntüsü olduğunu keşfetti.

Her ne olursa olsun, Maya bu çabayı takdir etmedi. Hapşırma kliplerini sildi ve Twitch kullanıcısını sohbetten yasakladı. Maya daha sonra bu kullanıcıyı uyardı. Fakat bu, kullanıcıyı çevrimiçi hayatının dışında tuttuğu manasına gelmiyor. Bir sohbet yasağı olsa bile, bu kişi yayınlarını ve görüntülerini hala görüntüleyebilir ve hala bu yayınları kullanarak tıpkı tip görüntüler yapmaya devam edebilir.

Başa dön tuşu