Norm Nadir – Mevzu Kilit yayınlandı! Toplumsal medya yeniden karışacak!

Rap dünyasının sivri lisanlı isimlerinden birisi olan Norm Ender, son olarak yayınladığı Yerin Sahibi isimli müziği ile 173 milyon dinlenme sayısına ulaşmış ve uzun müddet gündemi meşgul etmeyi başarmıştı. Müzikte toplumsal medya fenomenlerinden tutun da hiphop dünyasının usta isimlerine kadar pek çok bireye laf çarpıtan Norm Ender, artık de Konu Kilit isimli yeni modülünü YouTube kanalı üzerinden sevenleri ile paylaştı. O denli görünüyor ki ünlü ismin bu müziği da toplumsal medyada ortalığı birbirine katacak!

Norm Seçkin – Mevzu Kilit yayınlandı! Toplumsal medya yeniden karışacak!

Şarkının kelamlarına baktığımızda rap dünyasının asi isminin tekrar çok farklı mevzulara değindiğini görüyoruz. O denli ki Norm Ender, Konu Kilit isimli yeni kesiminde popçu Edis Görgülü‘ye bile laf çarpıyor. Hiphop dünyasında “diss” olarak tabir edilen müziklerin çokça bulunduğunu söyleyebiliriz fakat bunu en yeterli yapanlardan birisi de Norm Ender. Zati sanatkarın Mekanın Sahibi isimli diss modülünün bu kadar ilgi görmesi de muvaffakiyetini net bir formda ortaya koyuyor.

Öte yandan Konu Kilit isimli müzik şimdiye kadar çok fazla etkileşim aldı fakat bunların birden fazla olumsuz. Müziğin altındaki yorumlara baktığımızda da bunu görebiliyoruz. Ünlü rapçinin en koyu hayranları bile şarkıyı sil şeklinde yorumlarda bulunmuş durumda. Çünkü müziğe atılan dislike sayısı da like sayısından çok daha fazla. Yani Norm Ender bu sefer çok âlâ bir iş çıkaramamış üzere duruyor. En azından yorumlar ve dislike sayısı bizlere bunu söylüyor.

Hiç düşmeyen pay senediyle servet yaptı.

İlan

Başa dön tuşu