Sosyal Medya ve Hediyeyi Bir Araya Getiren Uygulama: Glogift

Sevdiklerimiz için armağan seçme ve gönderme süreci, pek çoğumuz için ziyadesiyle güçlü olabiliyor. Ancak bugün, yalnızca seçim ve gönderim sürecini kolaylaştırmanın da ötesine geçen, bunu sosyal medya gibisi tecrübeyle sunan bir uygulamayla karşınızdayız.

Henüz test sürecinde olan ve çok yakında çıkış yapmaya hazırlanan Glogift, özel günlerin takibini yapmanızı, ikramları ihtimamlı ve tam vaktinde göndermenizi, ikramın gönderimini an be an takip etmenizi ve bir kişi için en uygun olabilecek ikramları seçmenize yardımcı olmayı hedefliyor.

Glogift neler sunacak?

Kullanıcılar, Glogift üzerinde kendi oluşturacakları hesaplarında ilgi alanlarını ve yaş, uzunluk ve vücut üzere bilgilerini sunacak. Bu bilgiler, sonrasında size gelecek ikramlar için öbür kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Glogift’in en öne çıkan özelliği ise armağan platformunu tıpkı vakitte bir toplumsal medyaya dönüştürmesi. Uygulamada birden fazla özellik mevcut yemek siparişi ve takip ettiği bir öteki kullanıcıya yemek gönderimi, uzak arada gerçekleşen düğün, nişan merasimlerine takı gönderimi, sıhhat vakıflarına dayanak bağışları, sanat aktiflikleri için bilet, davetiye gönderimi, uzaktaki bir arkadaşına anlık tatlı, içecek gönderimi üzere 16 farklı hizmeti tek bir platformda kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

Bir ikram gönderildikten sonra armağanın gönderim süreci de anlık olarak takip edilebilecek.

Hediyeler mağazadan teslim alınabilecek, kargoyla gönderilebilecek ve hatta nakit paraya dönüştürülebilecek:

Glogiftin bünyesinde satış yapan tedarikçi mağazalara da birtakım avantajlar sunacak. Uygulama, hudutlu sayıda mağaza bulundurma seçeneğiyle bölümün en güzelleriyle birlikte hizmet vermeyi amaçlıyor. Birinci üç ay fiyatsız, komite ödemeden satış yapma imkanı düşük kurulla satış imkanı ve e-ticarette bir birinci olan “ürün satmasanız bile rezerve sistemi” ile %10 çıkar elde edilebilen satış sistemini bünyesindeki mağazalara sunuyor.

Glogift hediyeleşme ve yardımlaşmayı tekrar şekillendirmeyi ve coğrafik olarak her açıdan insanları muvaffakiyetle bir ortaya getirmeyi hedefliyor. Ayrıyeten ulaştırma maliyetlerini ve etrafa olumsuz tesirlerini de büyük ölçüde azaltmayı amaçlıyor. 

Glogift, şimdi yayınlanmadı. Münasebetiyle internet sitesinde yer alan indirme irtibatları şu an için çalışmıyor.

Başa dön tuşu