Spotify, 2021 yazının en çok dinlenen şarkılarını açıkladı

İster Android ister iOS kullanıcısı olun, husus müzik dinlemek olunca Spofity vazgeçilmez bir uygulama diyebiliriz. İsveçli şirket, bu bahiste uzun müddettir takip tanımıyor üzere görünüyor.

Şirket, yaptığı güncellemeler ve özelliklerle kullanıcılarını şad etmeye devam ediyor. Uygulama bu yıl da kullanıcıların tercihi. Bu kapsamda 2021 yazının en çok dinlenen müzikleri muhakkak oldu. Dünya genelinde ise kullanıcılar tarafından en çok ilgi toplayan kesim 600 milyondan fazla dinlenmiş.

Spotify 2021 yazının en çok dinlenen müzikleri aşikâr oldu

Dünya genelinde en çok dinlenen müzikler ortasında birinci sırayı Olivia Rodrigo’nun good 4 u müziği alıyor. Müzik dünya genelinde 600 milyondan fazla dinlenilmiş. Öbür ilgi gören müzikler ortasında Lil Nas’tan Montero ve Masked Wolf’tan “Astronaut In The Ocean üzere modüller karşımıza çıkıyor.

Gelelim Türkiye’nin tercihlerine. Türkiye 2021 yazında en çok rap müzik dinlemiş. O denli ki en çok dinlenen müzikler listesinde hem rap modüller mevcut. Pop müziğiyle listeye girmeyi başarabilen tek isim Edis olmuş. 2021 yazının en çok dinlenen kesimi ise Ezhel’in “Bul Beni” isimli müziği. İkinci sırada Sefo’dan “Bilmem Mi?” kesimi yer alırken üçüncü sırada Krvn modülüyle UZI yer alıyor.

Siz bu yaz en çok hangi parçayı dinlediniz? Ezhel’in başarısı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu