Spotify Premium’u 3 ay ücretsiz kullanma fırsatı!

Dünya’nın en çok tercih edilen müzik dinleme uygulaması Spotify premium’u 3 ay fiyatsız denemek için son günler. Şayet Spotify Premium Bireysel’e 28 eylül’e kadar geçerseniz Spotify’ı üç ay boyunca hiçbir fiyat ödemeden kullanabileceksiniz. Böylelikle limitsiz çevrim dışı müzik dinleme fırsatına ulaşacaksınız. Ayrıyeten dinlediğiniz müziklerin ortasında reklam da girmeyecek.

Buna ek olarak Spotify Premium ferdî üyesi olunca, kendi hesabınıza birden fazla aygıttan giriş yapabilirsiniz. İnternetinizin olmadığı periyotlar için de müzikleri indirip daha sonra dinleme imkanı sunan Spotify Premium bir çok fırsat ve çarçabuk geliyor.

Spotify Premium’dan fiyatsız yararlanmak için son günler

İsveçli şirket en çok tercih edilen müzik dinleme platformuna sahip. Bilhassa Premium seçeneğinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran özellikler sunan Spotify artık Premium özelliğini 3 ay boyunca fiyatsız sunuyor.

28 Eylül’e kadar Spotify Premium uygulamasına geçerseniz önümüzdeki 3 ay boyunca Premium avantajlarından ücretsiz yararlanabileceksiniz. Bu avantajlar ortasında dilediğiniz şeyi fiyatsız olarak indirme, internetiniz olmadığı vakitlerde çevrimdışı kullanabilme seçenekleri yer alıyor. Ayrıyeten dinlediğiniz müzik listeleri ve podcastlere de reklam girmeyecek. Spotify gün geçtikçe daha çok büyüyen bir nüfusa sahip oluyor. Apple Music ile rekabetinde öncü hale gelen şirket hala farklı avantajlar ve kampanyalarla platformuna daha fazla kullanıcı çekmeyi planlıyor diyebiliriz. Siz de ücretsiz Premium fırsatından yararlanmak isterseniz bu fırsat için son günlerdeyiz.

Başa dön tuşu