Toplam Değeri 60 TL Olan, 5 Android Oyun ve Uygulama

Google Play'de bu hafta da birçok uygulama kısa müddetliğine fiyatsız oldu. Biz de her hafta olduğu üzere bunları sizler için derledik. Yeniden takipçilerimizin geri dönüşlerini dikkate alarak bu habere ikon paketlerini dahil etmedik. Lafı daha fazla dolandırmadan listemize geçelim:

Colonies PRO

Normal Fiyatı: 10,99 TL

İndirme Sayısı: 1,000+

Colonies Pro, beyninizi zorlamanızı sağlayacak, mantıklı düşünerek hareket etmenizi sağlayacak bir zekâ oyunu. Bunların hepsini yaparken birebir vakitte eğlenceli bir oynanışa da sahip. Oyundaki emel, parmağınızı tıpkı renk yahut cinsteki sembollere dokunarak olabildiğince fazlasını birleştirmek ve yüksek skor elde ederek sıralama yapmak.

Timing Hero VIP: Retro Fighting Action RPG

Normal fiyatı: 23,99 TL

İndirme sayısı: 1.000.000+

Timing Hero, Atari oyunu üslubu 8 bit görsellere sahip bir RPG oyunu. Pixel arka olarak tarzının hakkını veren oyunun mekanikleri ise sahiden oyunu oynanabilir halde olmanın ötesine taşıyarak çok zevkli bir hale getiriyor. 

Simple Pro for Facebook & more

Normal fiyatı: 6,89 TL

İndirme sayısı: 100.000+

Simple Pro, Facebook'un batarya emici uygulamalarından birini kullanmanıza gerek kalmadan Facebook Messenger'ı ve Facebook'u daha kolay bir halde kullanabilirsiniz.

Integral Calculator

Normal fiyatı: 5,19 TL

İndirme sayısı: 1.000+

Integral Calculator, isminden de anlaşılabileceği üzere integral süreçlerini kolay kolay yapabileceğiniz bir hesap makinesi uygulaması.

CUBE: Model and measure in AR

Normal fiyatı: 12,99 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Artırılmış gerçeklik sayesinde etrafınızdaki cisimlerin boyutunu ölçmek istiyorsanız, CUBE uygulaması tam size nazaran. Şayet telefonunuzda bu özellik yoksa CUBE sayesinde etrafınızdaki nesnelerin ölçülerini rahat bir formda alabilirsiniz.

Bu hafta da kısa müddetliğine fiyatsız uygulamaları listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Daha fazlası için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu