Microsoft, Çevrim İçi Servislerinde Büyük İndirime Gidiyor

Microsoft’un sahibi olduğu günümüzün tanınan oyun konsollarından olan Xbox, çevrim içi hizmetleri için Türkiye’ye özel fiyatlandırmaya gitti. Xbox’ın çevrimiçi platformlarını kullananlar artık bu hizmetlere daha ucuza erişebilecek. Microsoft; hem Xbox hem de bilgisayar için Game Pass’te, Live Gold’da ve Game Pass Ultimate’te Türkiye’ye ye özel olarak %60’a varan indirimlere gitti.

Çevrimiçi servislerdeki büyük indirimler

Xbox kullanıcılarının, oyunları çevrimiçi oynayabilmesini sağlayan ve her ay fiyatsız olarak dört oyun ikram edilen Xbox Live Gold’un yıllık fiyatında %60 indirime gidildi. Böylece hizmetin fiyatı 439 TL’den 179,99 TL’ye düşecek. Hizmetin aylık 59 TL olan fiyatı ise 29,99 TL’ye inecek. Live Gold, ayrıyeten kullanıcılarına %70’e varan oyun indirimleri de sunuyor.

Xbox One ve Xbox 360 oyunlarının bulunduğu kütüphane olarak isimlendirebileceğimiz Xbox Game Pass’in aylık fiyatı 59 TL’den 29,99 TL’ye inecek. Servisin yıllık fiyatı ise 359,99 TL olarak belirlendi. Tıpkı servisin bilgisayar sürümünün aylık fiyatı 28,99 TL’den 14,99 TL’ye indirildi. Bu hizmetin yıllık fiyatı ise 179,99 TL olarak belirlendi. Ayrıyeten bu servise birinci sefer abone olacaklar 3 ay için 28,99 TL üzere bir fiyat ile bu servisten faydalanabilir.

Xbox ve bilgisayarlar için Games Pass ile Xbox Live Gold’un hepsinin bir ortada toplandığı Game Pass Ultimate’in bir aylık üyeliği 84,99 TL’den 44,99 TL’ye iniyor. Ayrıyeten bu servise birinci kere abone olanlar bir kezliğine mahsus iki aylık üyeliği 11,80 TL’den alabiliyor. Bu servisin bir öbür artı yanı Gears 5’i, piyasaya çıkmadan 4 gün evvel oyuncularına sunacak olması. Ayrıyeten Xbox Game Pass Ultimate aboneleri 6 Eylül’de Gears 5 Ultimate Edition’ı oynayabilecek. Tüm bu indirimler 15 Eylül tarihinden itibaren geçerli olacak.

Başa dön tuşu