Toplumsal medya çok hareketli! İşte haftanın en ilgi çeken konuları!

Koronavirüs ve karantina günlerinde konutlarımızda kaldığımız şu günlerde hayatı online olarak yaşar olduk. Tüm görüşmelerimiz, derslerimiz ve hatta işlerimiz online biçimde yapılıyor ve o denli görünüyor ki o denli yapılmaya da devam edecek. Bu bu türlü giderken, toplumsal medyanın fenomenleri ve ünlü isimleri de meskenden görüntü çekip paylaşmak durumunda kalıyor. O denli ki Instagram üzerinden yapılan yayınlar hiç olmadığı kadar tanınan oluyor ve ilgi çekiyor. Velhasıl hayat şu devirde toplumsal platformlar üzerinden yaşanıyor. İşte sosyal medyada en ilgi çeken konuları!

Murat Övüç, Armağan Çağlayan’ın konuğu oldu. Instagram’ın fenomen ismi başından geçen enteresan olaylar ve hayat kıssası ile ilgili birinci kere bu kadar açık konuştu.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in tanınan toplumsal medya platformu Instagram‘da oğlu Karan ile paylaştığı fotoğraflar hayli konuşuldu.

Kuzey Kore önderi Kim Jong Un‘un öldüğü haberleri toplumsal medyada fazlaca dolaşıyordu fakat Kim Jong Un‘un aslında ölmediği anlaşıldı ve bu durum Twitter gündemini bir mühlet meşgul etti.

Başa dön tuşu