Türk Telekom’un 29 TL’den Başlayan Sabit İnternet Kampanyası

Çevrimiçi servislerin gelişmesiyle birlikte bankacılık süreçlerinden alışverişe, irtibattan sıhhate kadar pek çok süreci internet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısı internet, günümüzün vazgeçilmez gereksinimlerinden biri haline gelmiş durumda. Uygun fiyatlı internet hizmeti almak ise başlı başına bir sorun.

Türkiye’nin önde gelen internet servisi sağlayıcılarından Türk Telekom, kısa periyodik bir kampanya başlattı. Yalnızca kişisel müşterilerin dahil olabildikleri bu kampanya, 29 TL’den başlayan fiyatlarla sabit internet hizmeti sunuyor.

Türk Telekom’un, “İnternetsiz Mesken Kalmasın” ismiyle başlatmış olduğu bu kampanya, daha çok uygun fiyata odaklanıyor. Sonuç olarak günümüzde 29 TL üzere bir fiyat karşılığında internet hizmeti alabilmek çok da mümkün değil.

Türk Telekom, bu kampanya kapsamında iki farklı paketi kişisel müşterilere sunuyor. Bu paketlerden birincisi 29 TL, ikincisiyse 39 TL karşılığında satın alınabiliyor. Üstelik müşteriler, istedikleri takdirde Türk Telekom’un “Alo Paket” hizmetine de bu kampanya kapsamında indirimli fiyatlarla sahip olabiliyorlar. Böylece hem internet hem de telefon hizmetinden birebir anda faydalanılabiliyor ve iki hizmet de ziyadesiyle uygun fiyatlarla mal oluyor. Üstelik sabit internet kampanyası kapsamında internet kurulumunun ücretsiz olarak yapılması, müşterilere ek bir tasarruf imkanı daha sağlıyor.

Türk Telekom'un uygun fiyatlı tarifeleri nasıl alınır?

Eğer son devirlerde bir sabit internet paketi arayışı içindeyseniz, Türk Telekom’un bu kampanyasına çabucak başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, burada bulunan ilişkiyi kullanarak Türk Telekom’un “İnternetsiz Konut Kalmasın” kampanya sayfasına gitmek. Bu sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayıp irtibat bilgilerinizi vermeniz halinde, Türk Telekom yetkilileri tarafınıza ulaşacak olup uygun fiyatlı sabit internet hizmetleriyle ilgili sizlere bilgilendirme yapacaktır. Lakin kampanyanın sonlu bir müddetliğine yapıldığını ve son günün 30 Eylül 2019 olduğunu bir defa daha hatırlatırız.

Başa dön tuşu