Tuzlu kahve içince hayatı kayan Koreli damadın videosu viral oldu

Türk örf ve adetlerine nazaran kız isteme merasiminde damada tuzlu kahve içirmek adet olarak görülüyor. Aslında evvelce kızın damada tuzlu kahve yapması, seni istemiyorum, gönlüm diğerinde manasına geliyordu. Ama günümüzde tuzlu kahvenin damat tarafından içilmesi, senin elinden zehir olsa içerim manasına geliyor. Bu bakımdan da kız isteme merasiminde damada tuzlu kahve yapılıyor. Lakin bir Koreli damadın tuzlu kahve ile tanışması kulağa epey enteresan geliyor. Toplumsal medyada viral olan bu manzaraları sizlerle paylaşıyoruz.

Tuzlu kahve içince hayatı kayan Koreli damadın görüntüsü viral oldu

Sosyal medya hayli büyük bir mecra. Münasebetiyle da bu mecrada paylaşılan imgeler çok kısa mühlet içerisinde yayılıyor. Tabiatıyla yayılan görüntülere da viral demiş oluyoruz. İşte bir kız isteme merasimi esnasında kahvesini yudumlamak isteyen Koreli damadın yansıları de toplumsal medyada gündem oldu. Kahvesinin tuzlu olduğundan habersiz olan yabancı damat, verdiği komik reaksiyonlar ile viral olmayı başardı. Lakin damadın kahveyi ısrarla bitirmek istemesi de takdir topladı. Biz de bu bakımdan Koreli arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Dilerseniz görüntüyü buradan izleyebilirsiniz.

Zaten görüntünün devamında da aile üyeleri damadı alkışları ile motive ediyor. Toplumsal medyada daima paylaşılan görüntüyü siz de yukardan izleyebilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi ise yorumlar kısmından bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Başa dön tuşu