Ünlü kahin uyardı! 2022 çok daha beter olacak!

Gözleri görmeyen Baba Vanga’nın geleceğe dair yaptığı kehanetler herkesin malumu. Ünlü kahin daha evvel 11 Eylül ataklarından IŞİD örgütünün kurulmasına kadar pek çok hususta hakikat iddialar yapmıştı. Bu sebepten ötürü da kendisi tarafından söylenmiş olan sözlere birçok kişi prestij ediyor. Ayrıyeten her yeni yıla girerken Baba Vanga’nın kehanetleri sayesinde yeni sene hakkında ip uçları yakalamaya çalışıyoruz.

Uzmanlar Baba Vanga’nın yeni yıl kehanetlerini yorumladı. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran ise haberler pek yeterli değil. Kehanetler gerçeğe dönüşecek olursa şunu söyleyebiliriz: makûs günler geride kaldı, artık sırada daha makus günler var!

Uzmanlar Baba Vanga’nın yeni yıl kehanetlerini yorumladı. Ortaya çıkan ayrıntılara nazaran ise haberler pek güzel değil. Kehanetler gerçeğe dönüşecek olursa şunu söyleyebiliriz: makus günler geride kaldı, artık sırada daha makûs günler var!

Baba Vanga’ya nazaran 2022 yılında Sibirya bölgesinde yeni bir virüs ortaya çıkacak. Soğuktan donmuş halde olan bu virüs, global ısınmanın tesiri ile birlikte dünyanın başına bela olacak.

Başa dön tuşu