Windscribe VPN’den Türkiye’ye Özel Ücretsiz VPN Hediyesi

Kanadalı bir şirket olan Windscribe, inovatif bir zımnilik ve güvenlik yazılımıdır. İnterneti kullanırken fişlenmenizi mahzurlar ve sizi izleyen gözlerden korur. Windscribe, IP adresinizi değiştirerek Internetteki yasakları aşmanızı sağlayan VPN yazılımın yanında bir çok olağanüstü özelliğe sahip. Türkiye'deki internet kullanıcılarına olağanüstü bir kampanya sunan Windscribe'ın kampanyasına www.interneteozgurluk.com’a giderek katılabilirsiniz

Windscribe’ın başka ülkelerde bulunan 50’den fazla sunucusundan birisine bağlanarak Türkiye’de erişimi olmayan, dünyanın rastgele bir yerinde mevcut olan servisleri çarçabuk kullanabilirsiniz. Bunun yanında Windscribe otomatik olarak reklamları mahzurlar ve gereksiz dataların yüklenmesini engelleyerek internet paketinizden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıyeten Windflix sunucuları ile Amerika, Kanada, İngiltere ve Japonya’daki dizi ve sinemaları mahzurlara takılmadan izleyebilirsiniz.

Windscribe 19 Mayıs Kampanyası Ne Sunuyor?

19 Mayıs üzere kıymetli bir günde internette özgürlüğü desteklemek ismine Türkiye’ye özel bir kampanya yapmak istedik. Bu kampanya dahilinde 56 TL pahasındaki Pro üyeliğe 1 ay boyunca fiyatsız olarak sahip olabileceksiniz.

Ayrıca, kampanya bittiğinde aylık 20 GB kullanım limiti ile Windscribe’ı büsbütün fiyatsız olarak kullanmaya devam edebileceksiniz. Windscribe ile fiyatsız olarak internette özgürce ve rahatça dolaşabilirsiniz. Bu kampanyayı kısa bir müddetliğine yalnızca Türkiye’ye özel olarak sunuyoruz. Çabucak interneteozgurluk.com adresinden kayıt olarak interneti olması gerektiği üzere kullanmaya başlayın.

Başa dön tuşu