Zeynep Bastık külot ile poz verdi sosyal medya yıkıldı!

Son devrin en yükselen yıldızlarından biri olarak görülen müzikçi Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde şanssız bir kaza geçirdi.

Merdivenlerden kayıp düşmesiyle omurga kemiklerinden iki tanesi kırılan Bastık, son durumuyla ilgili “Çok yeterliyim, toparladım arkadaşlar. 2022 son latifesini yaptı ancak bahtsız bir latife oldu bu” dedi.

Buna ek olarak Zeynep Bastık, konut haliyle verdiği pozlarla da gündeme çıkıyor. Bastık’ın beyaz külotu ile verdiği son pozu toplumsal medya hesabında paylaştı. Müzik hayatında süratli bir yükseliş yaşayan müzikçinin geçtiğimiz günlerde paylaştığı pozu ise bugün gündem oldu.

Ünlü müzikçinin bu pozuna da binlerce yorum ve beğeni yağdı. Kimileri onu eleştirirken kimileri da verdiği pozları desteklediklerini belirtti.

Sosyal medya hesabında günlük hayatını anlattı

İyileşme sürecinde olan Zeynep Bastık, toplumsal medya hesabında 2,2 milyon takipçisine günlük hayatında neler yaptığını sıraladı.

“Terapiye girdim. Üstüne scans EMDR aldım. Yeni telefonuma eski telefonumu aktardım. Haftalık işlerimi organize ettim. Artık ton balıklı salatamı yapıp Kısmetse Olur izleyebilirim.” dedi.

Konserlerini iptal etmişti

Zeynep Bastık sıhhat durumuyla ilgili olarak “günden güne daha yeterli hissediyorum” diyerek takipçilerini bilgilendirmişti.

Yaşadığı bahtsız kaza yüzünden iki omurga kemiği kırılan Bastık, konserlerini iptal etmişti. Ünlü müzikçi Ocak 2023’ün ortasına kadar sahne alamayacağını belirtmişti.

Zeynep Bastık, 2022 FIFA Dünya Kupası için organize edilen FIFA Fan Fest’te sahne almıştı. Katar’da 45 dakika boyunca sahne alan sanatçı, büyük beğeni toplamıştı.

Başa dön tuşu