Bu TikTok fenomenleri takipçi sayıları ile dudak uçuklatıyor!

Dünyanın en çok takip edilen TikTok fenomenlerini sizler için bir ortaya getirdik!

Günümüzün en sevilen uygulamaları ortasında yer alan, son vakitlerin ise en çok indirilen uygulamaları listesine altın harfler ile yazdırmış olan TikTok uygulaması milyonlarca kişinin kullandığı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan binlerce ses ve efekt sayesinde kullanıcılar istedikleri görüntüleri çekerek kendi profillerinde yayınlayabilmektedir. Keyifle vakit geçirerek kısa görüntüleri izlemek yahut çekmek için oluşturulmuş uygulamada sevdiğiniz görüntüleri beğenme özelliği de bulunmaktadır. TikTok yahut Çin’de bilinen ismiyle Douyin ilk olarak Eylül 2016 yılında hayatımıza girdiğinden beri sayısız güçlü ve ünlü kazandırdı.

Oldukça kısa vakit içinde birçok uygulamayı geride bırakarak büyük bir kitleye ulaşmayı başaran toplumsal medya uygulaması, uygulama içerisinde görüntü oluşturma ve paylaşım yapmanın yanı sıra canlı yayın imkanı da sağlayarak her geçen gün popülerleşmeye devam ediyor.

Dünya üzerinde önemli bir kitleye sahip olan toplumsal medya platformu TikTok popülerliğini artırmaya devam ederken, öbür yandan birçok yeni fenomen de hayatımıza girmeye devam ediyor. Her geçen gün takipçi ve beğeni sayısı artan birçok fenomen tertipli olarak tiktok uygulamasında görüntü paylaşımı yapıyor. Uygulama içerisinde birçok YouTube içerik oluşturucusunun bile ulaşamadığı en büyük kitleye ulaşmayı başarmış fenomenler mevcut. Bu ışığı fark eden, YouTube üzere farklı mecraları meslek edinen birçok fenomen dahi TikTok üzerinden yayın yapmaya devam etmekte.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmafan dünyanın en fazla takip edilen TikTok fenomenlerinin bulunduğu listemize gelin daima birlikte göz atalım.

İşte dünyanın en çok takip edilen TikTok fenomenleri!

charlidamelio

zachking

lorengray

Başa dön tuşu