Danilo Şef’ten üzücü haber! Sosyal medya şokta!

İtalyan şef Danilo Zanna, bildiğiniz üzere MasterChef Türkiye programının reyting rekorları kırmasında değerli bir rol oynuyor. Hem Türkçesi hem de hal ve halleri sayesinde sempati kazanan Danilo şef, uzun vakittir ülkemizde yaşıyor. Bunun en değerli sebebi ise hiç elbet ki İtalyan şef’in eşi olan Tuğçe Demirbilek. Her fırsatta eşine olan aşkını haykıran ünlü isim, bu kere olumsuz bir haberle gündeme geldi.

Danilo Şef’ten üzücü haber! Magazin dünyası şokta

Ortaya çıkan haberlere nazaran Danilo Zanna, bir müddettir eşi ile şiddetli geçimsizlik yaşıyordu. Hatta iş o kadar ciddiye bindi ki Zanna, ailesi ile bir arada yaşadığı konutu terk etmek zorunda kaldı. Gelen haberlere nazaran Etiler’de yaşayan çift artık başka yaşıyor ve yakın vakitte ayrılığın resmi olarak da gerçekleşmesi bekleniyor. Ayrıyeten İtalyan şef’in oğluna yakın olabilmek için tekrar Etiler’de mesken tuttuğu sızdırılan ayrıntılar ortasında yer alıyor.

Bildiğiniz üzere Danilo Zanna, şimdi geçtiğimiz haftalarda YouTube platformunda yayınlanan Gör Beni programına konuk olmuştu. Bu programda 9 yıllık eşinden bahseden Zanna, ne kadar memnun olduğunu da dosta düşmana gösteriyordu. Lakin görünüşe nazaran beğenilen ikili nazar değdi. Çiftten şimdi bahisle ilgili resmi bir açıklama gelmese de sessizliklerini muhafazaları argümanları doğrulamaya yetti.

Bu savlar toplumsal medyada adeta bomba tesiri yarattı. Aslında bakıldığında programdaki bir aşçının özel hayatı dersiniz. Ancak bizim ülkedeki toplumsal medya da bunlarla çalkalanıyor. Yapacak birşey yok.

Başa dön tuşu