En çok aboneye sahip 20 Türk YouTube kanalı – Şubat 2021

YouTube Türkiye’de işler seri halde değişim gösteriyor. İşte yeni bilgilere nazaran en çok abone sayısına sahip olan 20 Türk YouTube kanalı!

YouTube‘da kanal açmak ve çeşitli görüntüler paylaşarak para kazanmak son periyotta epey tanınan hale geldi. Çabucak herkesin bu mecrada kanal açıp bir şeyler yapmaya çalıştığına şahit oluyoruz lakin bu o kadar da kolay değil. YouTube‘da hayli başarılı işler çıkartmayı başaran isimlerin bile vakit zaman içerik ezası yaşadığına şahit oluyoruz. Lakin bu bireylerin hayran kitleleri, her şeye karşın vakit geçtikçe artmaya devam ediyor.

YouTuber olarak nitelendirilen fenomenler, abone sayısı arttıkça çıkarlarına da yarar katıyor. Biz de Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan YouTube kanallarını bir ortaya getiriyoruz. Çünkü 2021 yılının Şubat ayına geldiğimizde abone sayılarında çeşitli değişimler var. Bu değişimlerden berbat etkilenen tek isim ise Berkcan İnanç olarak gözüküyor. Çünkü Berkcan İnanç’ın YouTube kanalı geçmişe oranla bir mikta abone kaybetmiş durumda.

Berkcan Güven

4,01 milyon

Oyuncu Yusuf

4,27 milyon

Alper Rende

4,29 milyon

Başa dön tuşu