Gözaltına Alınan Emre Durmuş ve Furkan Yaman’dan Açıklama

Geçtiğimiz gün ülkemizde gerçekleşen Muhteşem Kupa finalinde, Türkiye’nin ünlü YouTube kanallarından “Deli Mi Ne?”nin sahibi Ali Abdülselam Yılmaz alana girmişti. Bu olay sonucunda olaylar büyümüş ve genç YouTuber ve arkadaşları topluca gözaltına alınmıştı. Daha sonrasında yurt dışına çıkma yasağı getirilerek özgür bırakılan Emre Durmuş ve Furkan Yaman, Instagram ve YouTube hesaplarından açıklama yaptılar.

Dünya’nın çeşitli ülkelerine giderek oralarda görüntüler çeken 1,2 milyon aboneli genç YouTuber Emre Durmuş, alana dalma olayından sonra yurt dışına çıkma cezası alan şahıslar ortasında yer aldı. Instagram hesabından bahis hakkında açıklama yapan Durmuş, yaşanan olaylardan ötürü herkesten özür diledi. 

Emre Durmuş'a yurt dışı yasağı

Emre Durmuş’un yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

Selamlar herkese,

Maçta yaşanan olayda yalnızca orada bulunup anın heyecanına kapılarak paylaşım yaptığım için hayallerim ve mesleğim olumsuz etkilendi. Her şey çok spontane ilerledi. Hiçbir halde alakam olmayan bir nedenden ötürü yaşananların bu noktaya gelmesine çok üzülüyorum. Bu olaydan olumsuz etkilenen herkesten özür dilerim. Ben yeniden de hayallerimi gerçekleştirmeye devam etmek için elimden geleni yapacağım. Hoş içeriklerle görüşmek üzere!

Sevgiler

Furkan Yaman, olaylara YouTube kanalından açıklama getirdi

Ayrıca, yeniden o gece orada 3,2 milyon aboneli YouTuber Furkan Yaman’da YouTube kanalından bir açıklama görüntüsü paylaştı. Yaman, Yılmaz’ın yaptığı hareketten muhakkak haberi olmadığını ve hakikat bulmadığını açıkladı. 

Ali Abdülselam Yılmaz’ın yaptığı şeyin yanlış bir şey olduğu herkes tarafından kabul edilmiş olsa da yanındaki şahısların bu duruma düşmesi pek çok kişiyi üzdü. Pekala, sizce Emre Durmuş ve Furkan Yaman’ın da ceza alması gerekiyor mu, yoksa sadece yanlış vakitte yanlış yerde mi bulunmuşlardı? Niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu