Henry Cavill’lı The Witcher Dizisinden Yeni Video

Polonyalı muharrir Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan ve tüm vakitlerin en tanınan kitap serilerinden olan The Witcher, satış rekorları kıran görüntü oyunu serisinden sonra bu sefer de Netflix’te bir dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2013 yılından bu yana canlandırdığı Superman karakteri ile gönüllerde taht kuran Henry Cavill, The Witcher kozmosunun kalbindeki karakter olan Geralt of Rivia’ya hayat verecek. İngiliz aktöre, Freya Allan, Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy ve Anya Chalotra üzere başarılı isimler eşlik edecek.

Netflix’in geçtiğimiz yıl yapıma soktuğu The Witcher dizisinden birinci fragmanı geçtiğimiz temmuz ayında almıştık. Son yılların en merak edilen projeleri ortasında yer alan The Witcher, bizlere Game of Thrones’tan aldığımız tadın bir benzerini verebilir. Gerçekten serinin fantastik ögelerle dolu olması ve gerecin bol olduğu bir kainatın üzerine inşa edilmesi, beklentimizi bir oldukça artırıyor.

The Witcher için elimizde şimdi resmi bir çıkış tarihi yok. Ayrıyeten şimdi dolu dolu bir resmi tanıtım fragmanı da izlemedik. Buna karşın heyecanımızı canlı tutmak isteyen Netflix, The Witcher dizisinden yepisyeni bir tanıtım sineması paylaştı. 

Lucca Comics & Games 19 aktifliğine özel olarak yayınlanan görüntü, yalnızca 16 saniye uzunluğunda. Buna karşın, seride karşılaşacağımız ana karakterlere ve canavarlardan birkaçına yakından göz atabileceğimiz birkaç yeni sahne var. Netflix, İtalya’nın mesken sahipliği yapacağı aktifliğe hayli kalabalık bir kümeyle katılacak. Hatta beklentiler, The Witcher’ın yayın tarihinin şenlik müddetince açıklanacağı istikametinde. Bu da, heyecanla beklenen serinin ne vakit çıkacağını iki haftadan daha kısa bir müddette öğrenebileceğimiz manasına geliyor.

Netflix’in The Witcher için yayınladığı yeni tanıtım sinemasını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu