Jason Momoa’lı See, En Az Game of Thrones Kadar İyi Olacak

Geçtiğimiz mart ayında tanıttığı Apple TV+ platformu ile çevrimiçi yayın dünyasına birinci adımını atan Apple, orjinal programlama için tam 1 milyar doları gözden çıkarmış durumda. Netflix’in liderliğindeki pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanan ABD’li teknoloji devi, Steven Spielberg, Alfonso Cuaron, JJ Abrams ve M. Night Shyamalan üzere pek çok başarılı isimle çalışıyor.

Apple TV+ platformunun kütüphanesinde yer alacak dizilerden biri de “See” olacak. Başrolünde HBO’nun epik dizisi Game of Thrones’tan tanıdığımız Jason Momoa’yı izleyeceğimiz seri, insanlığın görme duyusunu kaybettiği distopik bir geleceği husus alacak. Momoa ise gözleri görmeyen korkusuz bir savaşçı olan “Baba Voss” karakterine hayat verecek. Diziye dair geçtiğimiz haftalarda yayınlanan birinci fragmanda, kelam konusu karakterin Momoa’nın GoT’ta canlandırdığı “Khal Drogo” karakteri ile misal bir çizgide olduğunu görmüştük.

Apple TV+’ın içerik siyasetine taraf veren isimler Jamie Erlicht ve Zack van Amburg, Emmy mecmuasının yeni sayısında, heyecanla beklenen dizi hakkında bir röportaj verdi. “See, Game of Thrones kadar güzel mi?” sorusuna, “Kesinlikle evet” karşılığını veren ikili, bilim kurgu tipindeki dizinin bugüne kadar yapılmış en başarılı serilerinden biri olacağını söyledi.

Erlicht ve Amburg, See’nin pazarlama gücünü artırmak için savlı tabirler kullansa da, şimdi yayınlanmamış bir diziyi Game of Thrones üzere destansı bir dizi ile kıyaslamak şu evrede mümkün değil. See’nin fragmanına baktığımızda, yapım ve cast manasında başarılı bir proje olduğu görülüyor. Ancak bunun izleyicide ne kadar karşılık bulacağını vakit gösterecek.

Ünlü dizi Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight tarafından yaratılan ve yazılan See, birinci döneminde 8 ila 10 kısım sunacak; lakin bu sayının başka dönemlerde değişkenlik gösterebileceğini söylemekte yarar var. 

Online dizi ve sinema izleme platformu Apple TV+, aylık 4,99 dolardan başlayan fiyatlara 1 Kasım’da ABD’de piyasaya çıkacak. Yeni yayın servisinin ülkemizde ne vakit sunulacağı ise şimdi aşikâr değil. 

Hala izlemeyenler için See'nin fragmanını da şuraya bırakalım:

En Yeni Haberler
  1. Oppo’nun Gündem Yaratan Sıla’lı Yeni Reklam Filmi

  2. Tanımlanamayan Bir Objenin Kara Deliği Beslediği Keşfedildi

  3. Eylül 2019’da En Çok İndirilen Toplumsal Medya Uygulaması Açıklandı

  4. Uyku Denetim Uygulamalarının ‘Farklı’ Sesleri de Kaydettiğini Gös…

  5. Volkswagen, Türkiye Yatırımını Ertelediğini Duyurdu

  6. Football Manager 2020’nin Yayınlanacağı Tarih Açıklandı

  7. 5.000 mAh Bataryalı Oppo A11 Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikler…

  8. Razer, Dünyanın Birinci Optik Klavyeli Dizüstü Bilgisayarını Satışa S…

  9. Özelliklerinde Yok Yok Olan Realme X2 Pro Tanıtıldı: İşte Fiyatı…

  10. Instagram Kamerasını Unutturan 12 Selfie Hoşluk Uygulaması

Başa dön tuşu