Kısa Süreliğine Ücretsiz 29 Android Uygulaması

Her hafta olduğu üzere bu hafta da Google Play’de kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları sıraladığımız haberimizle birlikteyiz. Listenin çoğunluğunu ise oyunlar oluşturuyor. Çok uzatmadan listemize geçelim:

Planar Conquest

Normal fiyatı: 15,99 TL

Planar Conguest’te, kendi Büyücü Lordu’nuzu oluşturup 4 farklı yabanî ırktan birini direktörüz icap ediyor. 40’tan fazla karakter özelliği ve 300’den fazla büyüyle birlikte Planar Conquest, oyunculara hoş bir idle oyun tecrübesi sunuyor.

Sudden Warrior Plus (Tap RPG)

Normal fiyatı: 5,49 TL

Bu aksiyon RPG oyunu başkalarından daha eğlenceli olmasıyla öne çıkıyor. Çok fazla oynanabilir dünyası ve canavarlarıyla, kolaylaştırılmış ve oynaması kolay mekanikleriyle Sudden Warrior oyunculara eğlenceli vakitler vaat ediyor. Oyunun Premium sürümünde ise başlarken bir sürü kıymetli eşya ve 200 mücevher veriliyor.

Tiny Defense 2 – Küçük Robot Wars

Normal fiyatı: 12,99 TL

Tiny Defense 2, milyonlarca insanın indirdiği yepyeni oyunun devam oyunu. Devam oyununda geliştirilmiş oynanış, karikatür üslubu grafikler ve tonlarca yeni içerik mevcut.

Broken Words PRO

Normal fiyatı: 10,99 TL

Broken Words PRO, İngilizce söz bilginizi eğlenceli ve şiddetli bir biçimde test edecek ve tıpkı vakitte yeni şeyler öğrenmenizi sağlayacak bir söz bulmaca oyunudur.

Blossom Clicker VIP

Normal fiyatı: 5,59 TL

Eğer kiraz ağaçlarını seviyorsanız bu oyun tam size nazaran. Blossom Clicker, kiraz çiçeği şenliği için kiraz ağaçları yetiştirdiğiniz bir oyun. Oyunun sakin ve huzurlu atmosferi oyuncuları dinlendirecek nitelikte.

Dungeon999

Normal fiyatı: 2,49 TL

Dungeon999 gezgin savaşçı Jack, Black Hair ve sihirbaz Rose ile 999 katlı zindanları keşfettiğiniz bir oyun. Oyunda karakterlerinizi geliştirebilir, yeni sihirler keşfedebilir ve 999. kata erişip yaratıkların isyanını bastırabilirsiniz.

Dividing Fractions

Normal fiyatı: 8,09 TL

Dividing Fractions, isminden da anlaşılabileceği üzere kesirler konusunda pratik yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış öğretici bir matematik uygulaması. Uygulamada yer palavra el yazısı tanıma özelliği sayesinde sayıları çizerek süreçleri yapabilirsiniz.

Fourth grade Math Skills – Division

Normal fiyatı: 8,09 TL

Bir evvelki uygulama üzere bu uygulama da öğretici bir matematik uygulaması. Uygulama, bölme süreci konusunda kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmış. Uygulamada 4 basamaklı sayılara kadar bölme sürecinin nasıl yapıldığı ayrıntısıyla gösteriliyor.

Pet Defense VIP

Normal fiyatı: 5,59 TL

Pet Defense VIP, evcil hayvanlarınızı oburlarının evcil hayvanlarıyla kapıştırdığınız Pet Defense oyununun Premium versiyonu. Premium versiyonunda oyunculara 40 adet eşsiz evcil köpek reklamsız bir oyun tecrübesi sunuyor.

Simple small space shooting game

Normal fiyatı: 1,79 TL

Oyunun isminden anlaşılacağı üzere, epeyce mütevazı bir üretimci tarafından yapılmış kolay bir oyun olan Simple small space shooting game, uzay geminizi denetim edip konutunuzu müdafaanız gereken bir platform oyunu.

Sudoku: Cartoon

Normal fiyatı: 5,59 TL

Sudoku: Cartoon, olağan sudoku tecrübenizi anime ve çizgi sinema karakterleriyle süsleyen bir sudoku oyunu.

Tap tap cartoonist – Cartoon999 (VIP)

Normal fiyatı: 2,49 TL

Cartoon999 (VIP), birçok olumlu geri dönüş alan Cartoon999 oyunun reklamsız ve 300 mücevherli Premium sürümü. Oyunda çizgi sinemalarıyla dünyayı ele geçirmeye çalışan Mr.Paper’ı oynuyoruz.

Angel Fish: Muhteşem VIP

Normal fiyatı: 12,99 TL

Angel Fish, balıkçılık ile RPG mantığını bir ortaya getiren bir oyun. Gündelik küçük balıkçılık oyunlarının, sürükleyici fantezi öykülerinin RPG ögeleri ile karışımı bir oyun olan Angel Fish, kısa müddetliğine fiyatsız.

Devil Twins: Muhteşem VIP

Normal fiyatı: 12,99 TL

Karakterlerinizi geliştirip bosslarla savaştığınız Devil Twins, boş vaktinizi epeyce âlâ dolduracak bir oyun.

Doors & Rooms: Perfect Escape

Normal fiyatı: 22,99 TL

Doors & Rooms, hayli kaliteli bir odadan kaçış oyunu. Şayet bulmaca çözmeyi, gizem perdelerini aramayı seviyorsanız bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

English Riddles Guessing Game PRO

Normal fiyatı: 10,99 TL

English Riddles Guessing Game PRO, İngilizce bilmeceleri bilmeye çalıştığınız yepyeni oyunun reklamsız versiyonu.

ExtremeJobs Knight’s Assistant VIP

Normal fiyatı: 3,99 TL

ExtremeJobs, boş vaktinizi sıkılarak geçirmek yerine eğlenmenizi sağlayan bir aksiyon RPG oyunu. Idle RPG mantığındaki oyunda karakterinizi geliştirip savaşlara giriyorsunuz.

Laser Labyrinth

Normal fiyatı: 3,99 TL

Laser Labyrinth, lazerleri yönlendirerek kısımları geçmeye çalıştığınız bir bulmaca oyunu. 90 kısmıyla Laser Labyrinth, vakit öldürmek için hoş bir alternatif.

Retro Pixel Climb

Normal fiyatı: 4,69 TL

Retro Pixel Climb, 8bit imajıyla nostaljik bir havaya sahip bir tırmanma oyunu. 70’ten fazla zorlayıcı kısmıyla birlikte bu oyun sizi telefonunuza kilitleyecek.

Stickman Legends: Shadow War Offline Fighting Game

Normal fiyatı: 0,99 TL

Stickman Legends, RPG mantığını benimsemiş bir çöp adam dövüş oyunu. Çevrimdışı modu sayesinde internet yokken de çöp adamlarınızı dövüştürebileceksiniz.

The House

Normal fiyatı: 1,39 TL

The House, yapılan yorumlara nazaran nitekim korkutucu olan bir FPS dehşet oyunu. Gelişmiş grafikleri ve ses efektleriyle The House, sizleri epey korkutacak.

Kamera 4K Pro – Harika Selfie, Görüntü, Fotoğraf

Normal fiyatı: 2,49 TL

Kamera 4K Pro, birçok kıymetli özelliğe sahip bir kamera uygulaması. Uygulamada yüz tanıma, odaklanma, zamanlayıcı ve beyaz istikrarı üzere bir sürü değerli özellik mevcut.

BlackCam Pro – B&W Camera

Normal fiyatı: 5,49 TL

BlackCam Pro, eşsiz siyah/beyaz fotoğraflar çekmenize yarayan bir kamera uygulaması. Siyah/beyaz efekt dışında uygulamada birçok özellik de bulunuyor.

VectorScapes – Wallpaper Pack

Normal fiyatı: 3,49 TL

VectorScapes, kaliteyi öncelik edinmiş bir vektör duvar kağıdı uygulaması. Uygulamada yüzlerce 4K çözünürlükte vektör duvar kağıdı mevcut.

O Icon Pack

Normal fiyatı: 3,59 TL

O Icon Pack, sadeliği seven kullanıcılara bunu ziyadesiyle veren bir ikon uygulaması. Uygulamada 4100’den fazla sade ikon bulunuyor ve her ay güncellenerek daha fazlası ekleniyor.

Scalak

Normal fiyatı: 2,99 TL

Scalak, biçimleri tamamlayarak kısımları geçtiğiniz bir bulmaca oyunu. Biçimleri tamamlamak kulağa her ne kadar kolay gelse de, oyun 90 kısım olduğu için haliyle gitgide daha kuvvetli bir hal almaya başlıyor.

Zombie City Defense 2

Normal fiyatı: 12,99 TL

Zombie City Defense 2, hayli savlı taktiksel bir kule savunması oyunu. Birliklerinizi alana sürün, üssünüzü geliştirin, terkedilmiş binaları ele geçirip güçlendirin ve zombilerden kendinizi savunmaya bakın.

Concrete Defense 1940: WWII Tower Siege

Normal fiyatı: 4,09 TL

Concrete Defense 1940, tıpkı bir evvelki zombi oyunu üzere bir kule savunması oyunu lakin konsept farklı. Bu oyunda üssünüzü, ikinci dünya savaşındaki ordulardan muhafazaya çalışıyorsunuz.

Fall of Reich – WW2 Allied Siege

Normal fiyatı: 4,09 TL

Son oyunumuz da bir kule savunması oyunu, hatta bunda bir evvelkiyle konsept bile birebir. Oyunda, Müttefik Kuvvetler’i püskürtmeye çalışan bir Alman kumandanını oynuyorsunuz.

Bu hafta da Google Play'de kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları listeledik. Daha fazlası için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu