Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)

Nisan ayının başlamasıyla birlikte ücretsiz oyun ve uygulama haberleri de gelmeye başladı. Listeleyeceğimiz uygulamalar ortasında işinize yarayabilecek olanları fiyatsız olmasından faydalanarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Purple Onion – TOR Browser VPN

Normal fiyatı: 11,20 TL

Artık internet ortamında girdiğimiz her sitede attığımız her adım izleniyor ve takip ediliyoruz. Bilhassa reklam hedeflemesi için izleniyor olmak birçok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve kullanıcılar bundan kaçınmak istiyorlar. İşte Purple Onion, bu kullanıcılar âlâ bir alternatif. Zımnilik konusunda araştırma yapan herkesin bileceği Tor isimli tarayıcıyı kullanan Purple Onion, internet trafiğinizi şifreliyor ve gizliyor.

Passages

Normal fiyatı: 5,57 TL

Kötü bir karakter tarafından yerleştirilen tuzaklardan kaçarak geçitlerden geçmeye çalıştığınız bu oyunda 5 oynanabilir karakter, kolay bir oynanış, 24 farklı düzey sizleri bekliyor.

Elementium

Normal fiyatı: 11,20 TL

Kimyaya ilgi duyan herkes için epeyce kullanışlı olabilecek olan bu uygulamada isminden da anlaşılacağı üzere periyodik tablodaki elementler listeleniyor. Elementium’da yalnızca elementleri değil; elementlerin numaralarını, atomik kütlelerini, elektron dizilimlerini, erime ve kaynama noktalarını, keşif yıllarını ve elementler hakkında daha birçok detayı öğrenebilirsiniz.

Check Check

Normal fiyatı: 28 TL

Kullanışı epey kolay bir uygulama olan Check Check, bir nevi yapılacaklar listesi uygulaması. Kısa vadeli hafızanız güçsüz ise ya da çabuk unutan biriyseniz bu uygulamayla alışveriş listenizi hazırlayabilir, gün içinde yapmanız gerekenleri not edebilir, kendinize günlük hatırlatıcı ya da misyonlar atayabilirsiniz.

Audic – Audio MP3 Conventer

Normal fiyatı: 11,20 TL

İsminden de anlaşılabileceği üzere görüntüleri ses formatına dönüştüren bu uygulama MP4, AVI, FLV, MKV üzere birçok görüntü formatını MP3, M4A üzere farklı ses formatlarına çevirebiliyor. Audic ayrıca  MP3, AAC, FLAC, WMA üzere birçok ses evrakı formatını da destekliyor.

AllStarSlams

Normal fiyatı: 22,47 TL

Engellerin üstünden atlayarak ve inanılmaz yüksekliklere ulaşarak smaç basabildiğiniz bu oyunla boş vakitlerinizde epey eğlenebilirsiniz.

Nisan ayının birinci fiyatsız iOS oyun ve uygulamalarını sizlerle paylaştığımız haberimizin sonuna geldik. Önümüzdeki günlerde fiyatsız oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu