Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamalar

Bir fiyatsız uygulama listesiyle daha karşınızdayız. Bugün sizlerle paylaşacağımız fiyatsız iOS uygulamalarını indirirken tez etmenizde yarar var zira indirimler kısa müddetliğine geçerli olacak. İşte bu haftanın fiyatsız iOS uygulamaları.

Calcvier – Keyboard Calculator

Normal fiyatı: 5,64 TL

Calcvier, klavyenizi hesap makinesine çeviren bir uygulama. Uygulama, hesap makinesini klavye uygulamasının içine gömüyor ve hesap yapmak için uygulamalar ortasında geçiş yapmanıza gerek kalmıyor. Uygulamayı etkinleştirmek için Ayarlar > Genel > Klavye > Klavyeler > Yeni klavye ekle > Calcvier adımlarını uygulamanız gerekiyor.

Flowing – Meditation in Nature

Normal fiyatı: 11,34 TL

Meditasyon yapanlara hitap eden Flowing ile odaklanmanızı ve üretkenliğinizi artırabilirsiniz. Uygulamada yer alan üç besteyi Hollywood’a besteler yapan David Bawiec yaparken uygulamanın içinde yer illüstrasyonları ise ünlü illüstratör Marie Beschorner oluşturdu.

monthly – easy personal budget

Normal fiyatı: 11,34 TL

Birçok kişinin başını kurcalayan “Maaşım daha yeni yatmıştı, ne orta bitti?” sorusuna karşılık verebilecek bir uygulama olan aylık bütçe planlama uygulaması Monthly ile yaptığınız harcamaları denetim edebilirsiniz.

Six Pack Abs + Fat Burn Diet

Normal fiyatı: 5,64 TL

Kış ayları biterken bu periyotta aldığımız fazla kilolarımızdan ve göbeğimizden kurtulmaya çalıştığımız bahar ve yaz ayları geliyor. 30 günlük bir program olarak hazırlanan bu uygulama ile göbek bölgenizde biriken fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Günlük dört farklı çalışmadan oluşan bir program sunan uygulamada ayrıyeten beden kitle endeksi hesaplaması da bulunuyor.

Trace Heap – My Görüntü Diary

Normal fiyatı: 28,43 TL

Adından da anlaşılacağı üzere görüntü günlük uygulaması olan Trace Heap, günlük tutma alışkanlığını farklı bir boyuta taşıyor. Çağdaş günlük olarak nitelendirebileceğimiz Trace Heap’te birçok filtre ile birlikte sunulan kamera özelliği ve görüntülerinize ekleyebileceğiniz ses efektleri üzere birçok özellik de bulunuyor.

Bu haftanın App Store indirimlerinden seçtiğimiz uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Sizin de dikkatinizi çeken, indirime girmiş uygulamalar varsa yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu