Meryem Uzerli kızı için Mario oldu!

Türk-Alman oyuncu Meryem Uzerli, Türkiye’de bir periyot yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakterine hayat vermişti. 1983 doğumlu olan başarılı oyuncu bu rolü ile ülkemizde unutulmaz ortasında yer almayı başarmıştı. Bir müddettir ekranlardan uzak bir hayat süren Meryem Uzerli, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile toplumsal medyayı adeta salladı diyebiliriz.

7. yaşına giren kızı Lara için doğum günü tertibi düzenleyen Meryem Uzerli, bu doğum gününde Nintendo’nun Super Mario karakterine büründü. Mario’nun baş düşmanı Bowser ile kızının doğum günün kutlayan hoş oyuncu, oyun dünyasınında da kendine yer bulmayı başardı.

Instagram’da 6.5 milyon takipçisi olan Meryem Uzerli, ayrıyeten kızıyla Nintendo Switch’in sevilen yarış oyunu olan Mario Kart 8 Deluxe oynarken de poz verdi. Kısa müddet içerisinde 240 bin beğeniyi aşan bu paylaşıma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ünlü isimlerin oyun dünyasına ilişkin paylaşım yapması epeyce sevindirici. Bilhassa yeni nesilin oyun oynayarak kendini geliştirmesine takviye sağlamak gerekiyor. Umarız bu tip oyun temalı kreatif paylaşımlar ünlüler tarafından daha sıkı yapılır.

Başa dön tuşu