Star Wars Dizisi The Mandalorian’dan Yeni Fragman

Disney’in geçtiğimiz ağustos ayında tanıttığı dijital yayın platformu Disney+, Marvel’dan Star Wars’a, Pixar’dan stüdyonun elindeki başka markalara kadar pek çok içeriğe mesken sahipliği yapacak. 

Şirketin izleyicilere sunacağı dizilerden biri de, Star Wars cihanında geçen The Mandalorian serisi olacak. 1983 yılındaki Jedi'nin Dönüşü sinemasındaki olaylardan beş yıl sonrasını anlatacak olan dizi, ikonik cihana farklı bir boyut kazandıracak. 

Diziyi çevreleyen heyecanı canlı tutmak isteyen Disney, başrolünde Pedro Pascal’ı izleyeceğimiz The Mandalorian’dan 30 saniyelik bir fragman paylaştı. Kelam konusu klip, çoklukla daha evvelki fragmanlarda izlediğimiz manzaralardan oluşuyor.

Fragmanda, Mandaloryalı ile çalıştığını ve ödül avcısı loncasını yönettiğini bildiğimiz Carl Weathers'ın canlandırdığı Greef Carga karakterini görüyoruz. Taika Waititi tarafından seslendirilen IG-11'in etrafında süratle dönerek ateş açtığına şahit olduğumuz fragman, birebir vakitte SHIELD dizisinden tanıdığımız Ming-Na Wen'in canlandırdığı Rezene Shand karakterine de birinci bakışımızı atma bahtı veriyor. 

Bu ve bundan evvelki tüm fragmanlar, 70'lerin yepyeni Star Wars üçlemesindeki estetiği ve ruhu taşıyan bir dizi izleyeceğimizi gösteriyor. Hakikaten The Mandalorian yaratıcısı Jon Favreau da, yalnızca üçlemenin değil, birinci sinemanın estetiğini de yaşatmaya çalıştığını söylüyor. 

Oyuncu takımında Pedro Pascal, Kyle Pacek, Ming-Na Wen, Bernard Bullen ve Alexandra Manea üzere isimlerin olduğu Star Wars kozmosunun birinci canlı aksiyon serisi olan The Mandalorian, 12 Kasım’dan itibaren Disney+ platformunda yayınlanmaya başlayacak.  

The Mandalorian'ın yeni fragmanı

Başa dön tuşu