NFT piyasası çıldırdı! 18+ NFT 1.2 Milyon TL’ye satıldı

Dünya değişiyor ve değişen dünyayla birlikte talebin formlandığı alan da farklılaşıyor. Kripto paraların dünya genelinde yaygınlaşması beraberinde farklı araçları da getirdi. NFT de bunlardan birisi. Fakat vu NFT piyasası da çıldırmış durumda. Akıl almaz eserler akıl almaz fiyatlarla alıcı bulabiliyor.

Twitch platformundaki yayınlarıyla tanıtan Amouranth ise 18+ NFT’sini uçuk bir fihyata sattı. Ekseriyetle Hot Tubs, Plaj ve ASMR yayınlarıyla bilinen yayıncının OnlyFans platformu da mevcut. Yayıncı “Amouranth” , kendi NFT’sini satışa sundu. NFT OnlyPunks tarafından üretildi. Amouranth 18+ NFT’sini tam 125 bin dolara yani 1.2 Milyon TL’ye satabildi.

NFT piyasası çıldırdı! 18+ NFT 1.2 Milyon TL’ye satıldı

18+ NFT için gelen teklifler sadece 30 dakika sürdü. 4 kişi tarafından belirlenen teklifler sonucunda NFT, 125 bin dolara satın alındı. NFT’yi alan kişinin ismi ise Dylan Kimbrell. Uçuk bir fiyata alıcı bulununca husus tabi ki toplumsal medyaya da taşındı. Toplumsal medya kullanıcıları bu fiyatların artık dolandırıcılık düzeyinde olduğunu söyleyerek reaksiyon gösterdi.

NFT çılgınlığı ülkemizde de ön planda. Komedyen Cem Yılmaz “CEMYILMAZMCMLXXIII” isimli NFT koleksiyonunu birinci modülünü 7.03 ETH yani 25 bin dolara satmıştı. Akabinde Cem Yılmaz NFT’yi satın alan şahsa ömür uzunluğu tüm aktiflikleri için 2 kişilik davetiye ikram etti.

Başa dön tuşu