Niye Yapıldığını Çözemediğimiz 10 Enteresan Web Sitesi

İnternet, milyarlarca web sitesi ile dolu kocaman bir ağdır. İnsan, gündelik ömründen temel özelliklerine dek her şeyi bu ağa taşıyan bir varlık. Bu nedenle para kazanma gayesiyle yaptığı sitelerden oyun oynama gereksinimine dek birçok site görüyoruz. Ama kimileri var ki onlar, yalnızca “niye yapıldığını çözemediğimiz siteler” olarak sınıflandırabileceğimiz sitelerdir. İşte bunlardan en enteresan 10 tanesi.

1- Hisse For Nothing

Hiçbir şey satın almak ister misiniz? Evet yanlışsız duydunuz, burada satın alacağınız hiçbir şeydir. 3 dolar yani yaklaşık 17,50 TL ödeyebilir ve online alışveriş isteğinizi rastgele bir şey satın almadan karşılayabilirsniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

2- Falling Falling

Bu sitedeki her şey düşüyor! Hipnoz seanslarında da kullanılabilecek olan bu imgeler, insanın beynini otomatikleştirebilecek cinsten. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

3- PoPoPopcorn

Patlamış mısır sevmenin yanında patlarken izlemeyi seviyorsanız, bunun animasyon halini izleyebileceğiniz PoPoPopcorn’a bir bakın deriz. İnanın, ulusal sporlarımızdan biri olan kepçe izlemeye güçlü bir alternatif oluşturacak bir site. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

4- Paper Toilet

Bir rulo tuvalet kağıdı ve farenizin imleciyle ne yaparsınız? Paper Toilet tuvalet kağıdı bitene dek çekebileceğiniz bir site. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

5- That’s the Finger

Muhtemelen el parmaklarıyla yapılan birtakım işaretleri fazla seven bir arkadaş tarafından yapılmış olan bu site, size amaçsızlıkta en uzak galaksilerin aralığını bile geride bırakacak cinsten bir internet tecrübesi yaşatacak. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

6- Pokedraw

Pokemon’u seviyor musunuz? Pekala ya çizim yapmayı? Her iki soruya da evet yanıtı veriyorsanız bu site tam sizlik. Lakin yeniden de niçin yapıldığı hakkında bir fikre sahip değiliz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

7- Slap Kirk

“Kaptan Kirk’i hiç sevmemiştim zaten” diyorsanız, bu site de tam sizlik. Kaptanı istediğiniz üzere dövebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

8- Click Click Click

Sayfada bir düğme mevcut ve buna tıkladıkça beliren yazıları hem sesli hem de yazılı olarak göreceksiniz. Sitede bâtın misyonlar bulunuyor ve sol üst köşede bunların ne kadarını gerçekleştirdiğinizi söylüyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

9- Dog Gif Page

Köpek gifleriyle dolu bir site olan Dog Gif Page’de karşınıza çıkan GIF’i izledikten sonra, dilerseniz bir sonraki köpeğe geçebiliyorsunuz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

10- Random Things To Do

Eğer canınız sıkıldıysa ve yapacak birşeyler arıyorsanız, bu site tam size nazaran. Siteye girdiğinizde rastgele yapacak şeylerle karşılaşıyorsunuz. Google Play’de gezinmekten birinci gördüğünüz kediyi sevmek üzere, bir sürü teklif mevcut. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu