#SUSAMAM Şarkısı YouTube’da 1 Milyon Beğeniye Ulaştı

Türkiye’nin ünlü rap sanatkarlarından Şanışer, dün YouTube kanalından #SUSAMAM etiketini kullanan yeni müziğini paylaştı. Bayan şiddeti, hayvan hakları üzere pek çok meseleye parmak basan görüntü, Twitter gündemine 1. sıradan girerken YouTube’da da dünden beri Trend listesinde 1. sırada yer alıyor.

Tam 19 sanatkarın yer aldığı görüntü ülkemizde son devirde çıkan en başarılı müziklerden biri oldu. Şu anda YouTube’da 1 milyon beğeniyi geçen müzik, buna karşılık sırf 15 bin beğenilmeme aldı. Şanışer, Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle isimlerinin yer aldığı müzik, daha uzun yıllar boyunca sıkça konuşulacakmış üzere görünüyor. 

Sosyal medyada müzik hakkında yorum yapan pek çok bireye nazaran, müzik alanında yeni bir periyot başlatacak müzik 14:54 dakikalık müddetiyle de ne kadar farklı bir imal olduğunu bizlere gösteriyor. 

SUSAMAM’la yakın bir aralıkla çıkan Ezhel’in OLAY müziği da büyük beğeni sayısına ulaştı. 3 milyon izlenmede 310 bin beğeni alan müzik, başlarda YouTube trendlerde yer alırken sonra birden trendlerden kaldırıldı.

Ülkemizde yeni jenerasyon rapçilerin biraz içi boş müzikler yaptığını düşünen pek çok kişi, bu yeni müziklerle birlikte fikir değiştirmiş üzere görünüyor. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu