Sosyal medya cinsel ilişki esnasında balkondan düşen kadını konuşuyor!

Sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla absürt denilebilecek haberlere ulaşmamız da kolaylaştı. Hatta artık bu kadarı da olmaz dediğimiz haberlerle karşılaşıyoruz. Bunlardan birisi de geçtiğimiz gün Tayvan’da gerçekleşti.

Tayvan’da bir bayan partneriyle balkonda alakaya girdi. Bağlantı esnasında istikrarını kaybeden bayan balkondan aşağıya düştü. Aşağıda bulunan güvenlik kameraları düşüş anını an ve an kaydetti.

Balkondan düşen bayan aşağıda bulunan aracın tavanına düştü. Aracın tavanı içeri göçtü ve kullanılamaz hale geldi. (Gel de bu durumu kaskoya anlat.)

Sosyal medya cinsel ilgi esnasında balkondan düşen bayanı konuşuyor!

Kadının düşmenin tesiriyle belinin kırıldığı belirtildi. Dilerseniz aşağıdan bayanın düşme anına göz atabilirsiniz. Bu ortada uyaralım. Görüntüler rahatsız edici olabilir.

Video bir oldukça değişik. Elbette insanların özel hayatlarıdır. Kimin ne yaptığı bizi çok ilgilendirmez. Ama bu biçim olaylar toplumsal medyada gündem olunca bizler de takipçilerimizle paylaşmak istedik.

Normal kaidelerde çok daha farklı hususların toplumsal medyada gündem oluşturması gerekirken, cinsel bağlantı esnasında balkondan düşen bayan konuşuluyor. Tabi ki bu durum Türkiye özelinde birşey değil. Farklı ülkelerde de bu biçim olayların sıklıkla gündem olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer toplumsal medya bu kadar yaygınlaşmamış olsaydı bu üslup haberlere ulaşmamız pek de kolay olmazdı. Kameraların yaygınlaşmasıyla birlikte bu türlü değişik olaylara tanıklık etmeye devam edeceğiz diyebiliriz.

Başa dön tuşu