Tanga ile ev işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Günümüzde sosyal medyada tanınan olmak için beşerler herşeyi yapıyorlar. Tam yok artık bu kadar da olmaz dediğimiz anlarda bile daha fazlasının gerçekleştiğini görüyoruz. Görünen o ki insanların sosyal medyada fenomen olmak için, çok izlenmek, çok takip edilmek için yapamayacakları şey yok.

Daha geçtiğimiz gün Twitch’te yalnızca mikrofon yalayarak binlerce dolar kazanan fenomeni sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer daha da farklı bir görüntü ile karşı karşıyayız.

Tanga ile mesken işi yapıp YouTube’ta yayınladı!

Bir Rus mesken işi yaparken kendisini görüntüye alıyor ve bunu da YouTube üzerinden paylaşıyor. Buraya kadar bir sorun yok. Pekala herkes mesken işi yapıp bunu görüntüye verebilir. Ancak işin garipleştiği yer, Rus hanım kardeşimizin bu işleri iç çamaşırlarıyla yapması. Üstelik olağan bir iç çamaşırı da değil. Tanga ile.

Video altındaki yorumların yüklü olarak Türklerden oluşması da farklı bir soru işareti. Şayet isterseniz görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz. O denli sanıyoruz ki YouTube bu görüntüyü kaldırmayıp yayınladığına nazaran bir sorun yok.

Gerçekten toplumsal medya gün geçtikçe daha da tehlikeli bir yer olmaya başladı. İnsanın karşısına ne vakit neyin çıkacağı pek muhakkak olmuyor.

Başa dön tuşu