TikTok Now büyük ilgi topladı

Rastgele zamanlanmış bir istek aldıktan sonra içeriği paylaşmak için hudutlu bir pencereniz olacak. Bu TikTok’un tesirli bir formda kendine yer bulmayı umduğu görsel bir durum güncellemesi.

Sosyal ağa nazaran test “önümüzdeki haftalarda” da devam edecek. TikTok Now, ABD’deki sahip olunan uygulama aracılığıyla kullanılabilir, fakat bunu öteki ülkelerde özel bir uygulama olarak bulabileceksiniz. Şaşırtan olmayan bir biçimde, şirket gençler için kimi özellikleri sonlandırıyor.

TikTok Now büyük ilgi topladı

Now uygulamasında hesap oluşturan 16 yaşından küçük herkes varsayılan olarak özel görüntülemeye geçiyor. 13 ila 15 yaş ortasındaki gençler sadece arkadaşlarından yorum alabilir ve 18 yaşın altındaki herkes Keşfet’te içeriklerini paylaşamaz.

TikTok, özelliklerini taklit eden rakiplere öteki yoldan daha çok alışkın. Lakin, BeReal’in temel konseptini ödünç almanın nedenlerini görmek kolay. Günlük gönderiler, TikTok’a geri dönmenizi sağlayabilir. Ayrıyeten arkadaşların kıymetini de artırırlar (sık güncellemeler göreceğinizi biliyorsanız toplumsal etrafınıza daha fazla kişi eklemek isteyebilirsiniz). Bu manada, Now, TikTok’un rolünü, şirketin karlılığını iyileştirebileceği kadar değiştirebilir de.

Başa dön tuşu