To The Beautiful You 3. Bölüm Spor Tutkusu ve İlk Aşk

Jae-hee’nin Tae-joon’a yardım etme ve ona yakın olma arzusu ile spora olan tutkusunun kesiştiği bir hikayeyi konu almaktadır.

Bölümde, Jae-hee Tae-joon’un antrenmanına yardımcı olurken, kendisi de spor yapmaya başlar. Ancak, erkek kimliği altında olduğu için bazı zorluklarla karşılaşır. Okulda yapılan bir koşu yarışında, Jae-hee kendisini zorlar ve sonunda kazanır. Ancak, erkek olduğunu gizleyemediği için daha sonra diskalifiye edilir.

Öte yandan, Jae-hee’nin Eun-gyeol’a karşı hisleri artarken, Tae-joon da eski şöhretine geri dönme konusunda zorluklar yaşamaktadır. Bir yandan Jae-hee’ye yardım ederken diğer yandan da sakatlığından dolayı pes etmek isteyen https://tothebeautifulyouizle.best/to-the-beautiful-you-3-bolum-izle/ Tae-joon, geçmişini geride bırakmakta zorlanır.

Dizinin 3. bölümü, Jae-hee’nin spora olan tutkusunun yanı sıra, Tae-joon’un yeniden ayağa kalkma mücadelesini ve Eun-gyeol’a karşı hislerini ele almaktadır. Ayrıca, karakterlerin geçmişleri ve gelecekleri üzerinde de ipuçları vermektedir.

Başa dön tuşu