Toplam Değeri 65 TL Olan 5 Ücretsiz Android Uygulama

Her hafta belli uygulamalar Google Play Store üzerinde kısa müddetliğine fiyatsız oluyor. Biz de sizler için işinize yarayabileceğini düşündüğümüz uygulamaları derledik. Yorumlarınızı da dikkate alarak ikon paketlerine yük vermemeye çalıştık lakin birtakım okuyucularımızın isteği üzerine bir adet ikon paketi eklemeyi de unutmadık.

Network Manager – Network Tools & Utilities (Pro)

Eski fiyat: 33,99 TL

İndirme sayısı: 50.000+

Cihazınızın irtibatlarını yönetip bunları görüntüleyebileceğiniz profesyonel bir uygulamanın kısa müddetliğine fiyatsız olduğunu söylesek ne derdiniz? Network Manager sayesinde tüm temaslarınızı görüntüleyip ulaşmak istediğiniz bilgilere çarçabuk ulaşabilirsiniz.

Greenskin Invasion

Eski fiyat: 11,99 TL

İndirme sayısı: 1.000+

Strateji ve zindan oyunlarının bir ortaya geldiği bu macera dolu oyunda birçok farklı oyun modu sayesinde canınız sıkılmayacak. Onlarca vazifesi tamamlarken kahramanınızı da geliştirmeye çalışacağınız bu oyunda hayatta kalmayı başarabilecek misiniz?

Tiny Habit – daily habit tracker

Eski fiyat: 6,89 TL

İndirme sayısı: 5.000+

Alışkanlıklarınızı takip ederken sizi yapmayı istediğiniz bir şey konusunda motive de eden uygulama sayesinde her şey bir çocuk oyuncağına dönüşecek. Muhakkak bir alışkanlık edinmekte zorlanıyorsanız bu uygulamayı hiç düşünmeden indirin deriz.

AppTime Pro – phone usage tracker

Eski fiyat: 6,89 TL

İndirme sayısı: 1.000+

AppTime Pro uygulaması sayesinde hangi uygulamada ne kadar vakit geçirdiğinizi takip edebilirsiniz. Telefonunuzla fazla vakit geçirdiğinizi düşünüyorsanız bu uygulamayı indirerek bunu denetim edebilirsiniz. Fazla kullanımda bulunduğunuz vakit sizi uyaran uygulama sayesinde telefonunuza hapsolmayacaksınız.

Foro – Icon Pack

Eski fiyat: 7,19 TL

İndirme sayısı: 10.000+

Listemizin son sırasında, yazımızın başında da belirttiğimiz üzere bir ikon paketi bizleri karşılıyor. Yuvarlak bir dizayna sahip olan ve kabartma efekti verilmiş olan ikon paketiyle telefonunuzun havasını anında değiştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra 18 adet QHD duvar kağıdına da sahip olan ikon paketinin kısa bir müddet için fiyatsız olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Bu hafta kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Listemizde daha çok görmek istediğiniz ya da “Bu da olsa güzel olurdu” dediğiniz noktaları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Haftaya öteki bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın (:

Başa dön tuşu