YouTuber TheGrefg Twitch’te En Hızlı Büyüyen Yayıncı Oldu

Çiçeği burnunda Twitch yayıncısı TheGregf, 3 haftadan az bir müddette 800.000'in üzerinde takipçiye ulaştı. İspanyol yayıncı aslında YouTube'ta 11 milyon aboneye sahip ve takipçilerine Fortnite ve Call of Duty: Çağdaş Warfare görüntüleri hazırlıyor. Elbette Twitch'te kısa müddet içinde 1 milyona yaklaşmasında YouTube kanalının katkısı büyük.

Yaklaşık 7 yıldır YouTube'da içerik üreten David 'TheGrefg' Canovas, oyun videoları ve hayran sinemaları yayınlayarak muazzam bir izleyici kitlesi kazandı. Yayıncı son zamanlarda Twitch kanalına yönelmeye karar verdi ve Fortnite yayınlarına başladı. Hayranları onu Twitch'te de yalnız bırakmadı ve birinci yayınında 100.000'den fazla görüntüleme ve takipçiye ulaştı.

Şu anda TheGrefg'in Twitch kanalı 3.5 milyonun üzerinde görüntülenmeye sahip ve eş vakitli izleyici sayısı 151 bini gördü. Yayınlarında büyük kitlelere ulaşmasını kolaylaştıran Fortnite ve yeni Call of Duty: Çağdaş Warfare üzere tanınan oyunları oynuyor.

Canovas, Twitch'e başlamak için hoş bir vakit seçti. Twitch'in en tanınan yayıncılarının Mixer'e geçmesi, onun öne çıkmasına yardımcı oluyor. Kendi takipçilerinden değerli takviye görse de vakit içinde daha da büyümesi mümkün. Canovas YouTuber ve yayıncı olmasının yanı sıra, İspanyol Espor tertibi Team Heretics'in de ortağı.

Başa dön tuşu