Tweet düzenleme butonu geliyor! Fiyatı dudak uçuklattı

Sosyal medya devi Twitter kullanıcıları tarafından uzun bir müddettir beklenen, hatta toplumsal medya üzerinde sıkça gündem olan tweet düzenleme butonu nihayet geliyor. Bugün ise kimler tarafından erişilebilir olacağı ve kullanım bedeli ortaya çıktı.

Twitter tarih verdi

Şirket, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya üzerinde kullanıcılarından gelen ağır talep sonrasında paylaşım yaptıktan sonra düzenlemelerine müsaade vereceği tweet düzenleme butonu üzerinde çalıştığını duyurdu. Uzun vakittir kullanıcılar tarafından istenen bu özellik sayesinde artık yazım kusuru yapılan ve makul bir kısmını yahut tamamı, içerisindeki medya belgesi ile birlikte değiştirilebilecek.

Aylık 90 TL fiyat talep ediliyor

Geçtiğimiz devirde ortaya çıkan sızıntılardan gördüğümüz bir durum da doğrulandı. Bu özellik sırf Twitter Blue aboneleri tarafından kullanılabilecek. Münasebetiyle aylık 4.99 dolar abonelik fiyatını gözden çıkaran kullanıcılar bir dizi bilhassa birlikte bu yeni butona da erişebilecek.

Abonelik hizmetinin Türkiye’de ne vakit kullanıma açılacağı ve kaç para olacağı şimdi netlik kazanmadı. Lakin geçtiğimiz periyotta iOS kullanıcıları için App Store’da 30,99 TL, Android kullanıcıları için Play Store’da 47,99 TL olacak formda listelenmişti.

Başa dön tuşu