WhatsApp biri konuşmalarınızı okuyor mu bakın!

Birisi tüm konuşmalarımızı WhatsApp’ta okuyor olabilir ve biz bunun farkında bile olmayabiliriz. Bu göründüğünden daha kolaydır ve yapılan yeni bir araştırmanın ortaya çıkardığı üzere çiftler, arkadaşlar v.s. ortasında bu çok fazla yaşanan bir şeydir.

Yine de endişelenmeyin, zira bunun size olup olmadığını çabucak denetim edebilirsiniz. Rastgele biri tarafından WhatsApp iletilerinizin okunup okunmadığını çok kolay bir yoldan öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Konuşmalarınızı Kim Okuyor Bakın!

Aslında, birinin WhatsApp’ının nasıl gözetleneceği internette tanınan bir terim olmuş. Bunun nedeni, kimi insanların eşlerinin kiminle bu kadar çok konuştuğunu öğrenmek istemeleri, arkadaşlarından kimin kiminle ne yazıştığını öğrenmek istemeleri fakat bunu soramamaları. Bu maksatla, uygulamaları yükler yahut WhatsApp Web üzerinden bunu öğrenmeye çalışırlar.

Aslında, WhatsApp’ın bir akıllı telefon kullanıyormuşuz üzere konuşmamızı sağlayan bir bilgisayar istemcisine sahip olduğunu biliyorsunuz. Dolayısı ile casusluk yapabilmenizi gerektiren tek şey, bir QR kodunu okutmak için ilgili akıllı telefondur ve o andan itibaren, öbür kişi fark etmeden konuşmaları takip edebilir.. Böylelikle bilgisayarda kim varsa konuşmayı takip edebilir.

Ancak, birinin konuşmalarınızı takip ettiğinden şüpheleniyorsanız, öğrenmenin çok daha kolay bir yolu vardır. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzda WhatsApp uygulamasını açmak ve akabinde WhatsApp Web / Masaüstü’ne gitmek.

Orada ve çok kolay bir halde WhatsApp’ınıza kimin giriş yaptığını görebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Başa dön tuşu