YouTube TV Aboneleri Showtime Üyeliğine Sahip Olabilecek

Showtime aboneliğine sahip olmak için yaklaşık olarak 65 TL ödemeniz gerekiyor fakat uzun süredir YouTube TV kullanıcısıysanız ve bu teklif size de geldiyse Showtime hizmetini fiyatsız olarak deneyebiliyorsunuz. Uzun süredir YouTube TV aboneliği olup bu teklifin gelmediğini belirten kullanıcılar da mevcut. 

Bu teklifin kimlere yapıldığı tam olarak muhakkak olmasa da YouTube TV teklifi göndereceği kullanıcıları “uzun vakittir arkadaş” olarak tanımlıyor. Kimi kullanıcılar ise geçen yıldan beri YouTube TV’ye abonelikleri olduğunu lakin teklifin hâlâ kendilerine gelmediğini belirtiyor. Teklife uygun görüldüyseniz, YouTube TV’nin sitesine yahut uygulamasına girdiğinizde karşınıza çıkan bir pencerede teklifi görebileceksiniz. 

Teklifin en hoş yanı ise (ücretsiz Showtime üyeliğinin dışında) otomatik ödeme talimatına tutulmayacaksınız. Showtime üyeliğinizi fırsat bittikten sonra da devam ettirmek istiyorsanız bu seçeneğe sahip olacaksınız lakin şayet bu türlü bir planınız yoksa herhangi bir otomatik ödeme talimatını iptal etmenize gerek yok.  

Başa dön tuşu