Zeytinyağı Viegra’dan etkili! Sosyal medya bu besinleri konuşuyor!

Afrodizyak, tüm cinsel uyarıcıları kapsayan genel bir kavram olarak biliniyor. İlgi esnasında performans ve zevki arttıran bu ögesi almak ise çiftlerin en değerli isteklerinden biri olarak öne çıkıyor.

. Birden fazla kişi partneri ile bir arada hoş vakit geçirirken bunun verimli olmasını istiyor. Lakin bunun için yapılması gereken şey ilaçlardan çok doğal yollar olarak görünüyor. Biz de doğal yollardan istek ve zevki arttıran besinleri sizler için bir ortaya getiriyor olacağız.

Afrodizyak oranı en yüksek olan yiyecekler! Güç onlarda!

Afrodizyak sözünün kökeni, Yunan mitolojisinde aşk ve hoşluk tanrıçası olarak bilinen Afrodit’e dayanıyor. Libidoyu arttıran en temel ögeler ortasında sayılan bu kavramın çiftler ortasındaki manası ise epey farklı. Partneri ile bir arada geçirdiği vakitleri daha hoş kılmak isteyenlerin yolu ise, cinsel dürtüleri arttıran doğal yiyeceklere düşüyor. Biz de bugün sizler için bu yiyecekleri bir ortaya getiriyor olacağız. İsterseniz başlayalım.

Roka

Salatalarda bol bol kullandığımız Roka aslında bir afrodizyak kaynağı. C vitamini deposu olan Roka, sıhhatimize da büyük bir katkı sağlıyor.

Zeytinyağı

Hakiki zeytinyağı, bilimsel araştırmalara nazaran cinsel performansı arttırmada Viagra’dan daha tesirli oluyor.

Tarçın

Kokusuyla bizleri büyüleyen tarçın, sperm kalitesini yükselterek anne baba olmayı daha kolay hale getiriyor.

Başa dön tuşu