2019’un en tanınan 10 flört uygulaması

Uygulama tahlil şirketi olan Apptopia, 2019 yılının en tanınan 100 uygulamasını açıklamıştı. 2019 yılında en çok indirilen uygulamaların 10 farklı kategoriden oluşturulmuş sıralamalarını, geçtiğimiz haftalarda bizlerle paylaşan tahlil şirketi, tıpkı vakitte kategorilerin birinci sırasında yer alan uygulamaların toplam indirme sayısına da yer vermişti.

Bu 10 farklı kategorinin; oyun, toplumsal medya / iletileşme, cümbüş, yiyecek / içecek, flört, seyahat, alışveriş, müzik, sıhhat / fitness ve finans üzere başlıklardan oluştuğunu belirtelim.

Ancak biz bu içeriğimizde, Apptopia uygulama şirketinin açıklamış olduğu 2019’un en tanınan 10 flört uygulamasından bahsediyor olacağız.

Gelişen teknoloji, hayatımızı her alanda etkilemeye devam ediyor. Bir periyot analog yollarla tanışan çiftler, vakitle toplumsal medya uygulamaları üzerinden, son olarak da arkadaşlık uygulamaları üzerinden tanışmaya başladı. Bu arkadaşlık uygulamalarının başını da çabucak hemen hepimizin kıyısından köşesinden bir halde dahil olduğu Tinder çekiyor. Günümüz teknolojisinde yeni biri ile tanışabilmek için birçok arkadaşlık uygulamaları alternatif olarak hayatımızda yer almış durumda. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte daha evvel tanımadığımız şahıslar ile ekseriyetle birinci bağlantılar dijital yollardan doğuyor. Gelişen teknoloji sayesinde artık elinizin altında iddia edemeyeceğiniz kadar geniş platformlar mevcut. Bulunduğumuz lokasyondan ilgi alanlarımıza kadar birçok özelliği eşleştirerek teklif sunan arkadaşlık ve flört uygulamaları hayli fazla ve her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ediyorlar. Bu durum gelenekçileri biraz rahatsız etse de, birinci tanışmalarda daima utangaç rol üstlenen ve kendini söz etmekte başlarda zorlanan beşerler için arkadaşlık uygulamaları adeta biçilmiş kaftan. İstediğiniz aygıttan erişebileceğiniz, yalnızca birkaç saniyede giriş yapabileceğiniz arkadaşlık uygulamaları dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. 

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 78,4 milyon indirme sayısı ile Tinder’ın başını çektiği 2019 yılının en tanınan 10 flört uygulamalarının bulunduğu listemizi daima birlikte inceleyelim.

İşte Apptopia’nın raporuna göre 2019’un en tanınan 10 flört uygulaması;

1- Tinder (78,4 milyon indirme)

Android telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

IOS telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

2- Badoo

Android telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

IOS telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

3- Tantan

Android telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

IOS telefonunuza indirmek için burayı tıklayın.

Başa dön tuşu