Aşk 101’in ikinci sezon tarihi belli oldu

Aşk 101’in birinci dönemi geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanmıştı. Netflix Türkiye üretimi olan dizi birinci dönemiyle büyük muvaffakiyet topladı. Senaryosu Meriç Acemi tarafından yazılan dizinin direktörlüğünü Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer yapıyor.

Birinci döneminin bitmesinin ardından Aşk 101′in ikinci dönem tarihi akıllarda soru işareti olarak kalmıştı. Bugün nihayet hayranları sevindirecek karşılık geldi. Aşk 101 dizisinin 2. dönemi, 30 Eylül’de Netflix Türkiye’de yayınlanacak.

Sevilen Netflix dizisi Aşk 101’in ikinci dönem tarihi muhakkak oldu

Aşk 101, dört karşıt ve bir örnek öğrencinin kıssasını anlatan gençlik drama cinsinde bir Türk dizisi. Oyuncu takımında ise Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz ve Mert Yazıcıoğlu üzere isimler yer alıyor. Dizideki Osman karakteri cinsel yönelimi sebebiyle reaksiyon topladı ve dizi şikayet edildi. Lakin Aşk 101 reaksiyonlara karşın sevildi. Dizinin, Netflix üzere tercihe bağlı olarak izlenen bir platformda yayınlanması sebebiyle soruşturmaya yer olmadığı kararına varıldı.

Netflix, dizinin ikinci döneminin tarihini kısa bir fragmanla duyurdu. Ay Yapım’ın üstlendiği ikinci dönemde Osman birinci defa aşık oluyor. Bir başka kıymetli karakter olan Işık, Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve münasebetleri ortasında sıkışıp kalıyor. Aşk 101, ikinci dönemiyle da birinci dönemi kadar sevilecek mi bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu