Cem Yılmaz ve Netflix karşı karşıya! Kılıçlar çekildi!

Bilindiği üzere Cem Yılmaz’ın Karakomik Sinemalar 2 isimli üretimi Netflix üzerinden yayınlandı ve biz de bunun haberini sizlere duyurduk. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonu günlerinde bu hakikaten de mükemmel bir haberdi ve sinema de aslında kısa müddet içerisinde Türkiye’nin en popüleri olmayı başardı. Karakomik Sinemalar 2, hali hazırda Netflix Türkiye içerikleri ortasında birinci sırada yer alıyor. Pek çok kişi sineması keyifle izliyor.

Cem Yılmaz Netflix’i amaç aldı! Twitter’dan bombaladı!

Karakomik Sinemalar 2 Netflix‘te olağanüstü giderken sineması yazan, yöneten ve sinemada oyunculuk da yapan Cem Yılmaz, Twitter üzerinden bir açıklamada bulundu. Kendine has usulü ile sitemini lisana getiren usta isim, sinemanın tanıtımının yapılmaması noktasında Netflix‘e tenkitlerde bulundu. Yılmaz, “Netflix Türkiye nin haberi yoktur büyük ihtimalle @netflixturkiye tatlım bizim sinema sizde dün çıkmış olması lazım tweet atma mı dediler yoksa ?” sözlerini kullandı.

Netflix‘in resmi Twitter hesabı ise Cem Yılmaz‘a yanıt vermeyi ihmal etmedi. Hesap üzerinden yapılan açıklamada iğneleyici bir lisan ile “Bu bir KarakomikFilmler2 duyuru tweet’idir.” paylaşımı yapıldı. Usta oyuncunun cevabı ise gecikmedi. Cem Yılmaz attığı tweette ise “Buranın 3.Dünya ülkesi olmadığını elbette öğreneceksin.Şakacı seni.” dedi. 

Bu hususta Cem Yılmaz‘ın haklı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Netflix ne YouTube, ne Instagram ne de Twitter hesabından sinema hakkında rastgele bir paylaşımda bulunmadı. Bu durumun da Cem Yılmaz üzere ünlü bir ismin zoruna gitmesi pek olağan ve anlaşılabilir. Netflix son olarak Dark dizisinin 3. dönem tanıtımını yapmıştı. Karakomik Sinemalar 2 ise yalnızca Haziran ayı içerikleri için paylaşılan listede yer almıştı. 

Bitcoin size varlıklı olma fırsatı sunuyor. Nasıl oldugunu öğrenin.

Başa dön tuşu