Discord Nitro üyelerine bedava Youtube Premium fırsatı

Oyunseverleri sevindiren çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Epic Games geçtiğimiz devirde fiyatsız oyun fırsatlarını sunmuştu. Akabinde Epic Games ve Discord iştirakinde fiyatsız Nitro hizmetiyle buluşmuştuk. Artık ise yeni bir haber daha geldi. Nitro hizmetinden yararlanan kullanıcılar bir öteki fırsattan daha yararlanabilecek. Discord, Nitro abonelerine gönderdiği bildirimle üç ay boyunca geçerli fiyatsız YouTube Premium hizmeti sunacağını duyurdu.

Discord uygulaması bilhassa oyuncular ortasında epey tanınan. Oyuncular oyun sırasında bağlantı kurmak için çoğunlukla Discord’u tercih ediyor. Şirket daha evvel Nitro isimli fiyatlı bir abonelik hizmetini sunmuştu. Bu hizmette kullanıcıya özel rozet ve emojiler üzere özellikler kelam konusuydu. Artık bu Nitro hizmetine yeni bir kampanya daha eklendi.

Discord Nitro kullanıcılarına fiyatsız Youtube Premium fırsatı

Discord’un Nitro özelliğinde ne yazık ki lokal fiyatlandırma siyaseti yok. Bu sebeple aslında Türkiye bazında baktığımızda Nitro paket bize daha değerliye geliyor. Uygulama, kullanıcılarından Nitro paketi için 9,99 dolar talep ediyor. En azından Türkiye için, Youtube Premium’a abone olmak Nitro paketi almaktan daha ucuz diyebiliriz.

Ancak Discord’un yaptığı evvelki kampanyayla Nitro paketini fiyatsız bir biçimde aldıysanız dahi fiyatsız Youtube Premium paketinden yararlanabileceksiniz. Şayet Nitro’ya fiyatsız sahip olduysanız Youtube Premium’dan yararlanmak için yapmanız gerekenler şöyle: Kullanıcı ayarlarına girin. Akabinde Armağan Envanteri’ni seçin. Burada Youtube Premium (üç aylık) armağanını göreceksiniz. “Kodu gör” butonuna tıklayıp çıkan kodu kopyalayın. Akabinde Youtube’un kod kullanma sayfasına gidip Discord’un size verdiği kodu yapıştırın.

Başa dön tuşu