En çok takipçisi olan Twitter hesapları – Nisan 2021

En çok takipçisi olan Twitter hesaplarını sizler için listeledik. Takipçi sayısı kimi ülke nüfuslarını geride bırakan kullanıcılar şaşırttı!

Tahmin edeceğiniz üzere toplumsal medya denildiğinde akla gelen birinci isimlerden birisi de elbet Twitter olacaktır. toplumsal medya kavramının yapı taşlarından biri olan Twitter, toplumsal medya uygulamalarının daha kolay erişilebilir olmasını sağlayan internet ve akıllı telefonların yaygınlaşası ile günden güne daha da tanınan bir hale gelmiş durumda.

Özellikle de son devirde bilhassa sesini duyurmak isteyenler için kıymetli bir kanal haline gelmiş durumda. Şayet hakikat etiketleri kullanabilirsiniz ve de takipçi sayınız aşikâr bir düzeyin üzerinde ise yazdıklarınız hayli dikkat çekecektir.

Dünyanın en tanınan toplumsal mecralarından biri olan Twitter, her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor. Pekala Twitter’ın en fazla takipçiye sahip hesapları hangileri?

Takipçi sayısı kimi ülke nüfuslarını geride bırakan kullanıcılar şaşırttı! Şayet siz de en çok takipçiye sahip Twitter hesaplarını merak edenlerdenseniz, bu içeriğimizde hazırlamış olduğumuz listemiz merakınızı giderecektir.

İşte en çok takipçisi olan Twitter hesapları;

10- @YouTube

73,2 Mn Takipçi

9- @TheEllenShow

79 Mn Takipçi

8- @ArianaGrande

83,1 Mn Takipçi

Başa dön tuşu