Instagram müthiş bir özelliği daha kullanıma sundu

İnstagram’ın en çok sevilen Reel görüntüleri son devirde epey tanınan. Bilhassa markaların ve içerik üreticilerin, daha geniş kitlelere ulaşmak için kullandığı bu Gerçek görüntüler çok seviliyor ve kullanılıyor. Çeşitli müziklerle eğlenceli hale getirilen görüntüler artık daha eğlenceli olacak. İnstagram Gerçek görüntüler için kullanıcılara yeni özellikler sunacak. Eklenecek yeni güncelleme ile daha renkli Gerçek görüntüleri izleyeceğimi kesin. Ayrıntılara bakacak olursak;

Instagram dayanılmaz bir özelliği daha kullanıma sundu

Bu yeni özelliklerin ismi: SuperBeat, Dynamic Lyrics ve 3D Lyrics. Bu yeni efektler, yaratıcıların Gerçek görüntüleri üzerinde müzik ve AR efektlerini birleştirmenin kolay yollarını sağlayacak.

Superbeat, kullanıcının seçtiği müziğe nazaran bir kişinin Gerçek görüntülerine otomatik olarak alımlı görsel düzenlemeler uygulayan yeni bir müzik ritmi efektidir.

Dinamik ve 3D Müzik Sözleri, kullanıcının müziği icra edebilmesi için Gerçek görüntülerine müzik kelamlarını uygulayan iki yeni müzik kelamı efektidir.

Peki bu yeni özellikler nasıl kullanılır?

Reel Kamerasını Açın

Efekt galerisini açın

Güçlendirilmiş Superbeat ve Dinamik Müzik Kelamları efektini görmelisiniz (uygulama bir seferde sadece 2 efekti artırabilir, bu nedenle ikinci haftada Instagram Dinamik yerine 3D Müzik Kelamlarını artıracaktır).

Superbeat/Dynamic Lyrics/3D Lyrics efektini seçin

Bir müzik seçmek için müzik seçiciyi kullanın

Ardından kaydetmeye başlayın

Başa dön tuşu