Instagram’a Erişim Sorunları Yaşanıyor – Webtekno

Instagram’a dünya çapında erişim sorunları yaşanmaya başladı.

Meta bünyesinde faaliyet gösteren Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri konumunda. Bu kadar fazla kullanıcıya sahip olması da herhangi bir sorunda kullanıcıların isyan etmesine neden oluyor. Şimdi ise bir kez daha platformda problem yaşadığı görüldü.

Son bir saattir Instagram’da sorunlar yaşanmaya başladı. Bazı kullanıcılar, diğer platformlar üzerinden Instagram’da erişim sorunları yaşadıklarını bildirdiler.

Gönderiler yüklenmiyor

Downdetector üzerinden paylaşılan şikâyetleri kontrol ettiğimizde de platformdaki sorunun doğru olduğunu görebiliyoruz. Hem dünya çapından hem de Türkiye’den birçok kullanıcı, platforma erişimde sıkıntılar yaşandığını belirtmiş. Gönderilerin yüklenmediği gelen bilgiler arasında. Ancak herkesin yaşamadığını belirtelim. Bazılarında normal bir şekilde çalışıyor.

Meta son zamanlarda sık sık bu tarz sorunlarla gündeme geliyordu. Daha nisan başında Facebook, WhatsApp ve Instagram’da dünya çapında sorun yaşandığını görmüştük. Şu anki sorun hakkında şirketten bir açıklama yok.

Başa dön tuşu