İşte Türkiye’nin en çok takip ettiği 10 TikTok fenomeni!

Türkiye’de en fazla takip edilen 10 TikTok hesabını sizler için listeledik! İşte o fenomenler!

Dünyada olduğu üzere ülkemizde de epey beğenilen ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan poüler toplumsal medya platformu TikTok her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. TikTok‘un bu süratli ilerlemesi, markaların ve influencerların dikkatini çekmeye devam ediyor. Hal bu türlü olunca TikTok fenomenleri de kayda paha çıkarlar elde edebiliyor.

İyi de bu kayda kıymet yarar ölçüsü nedir? Tiktok bu kadar değerli mi? Merak edenler için, en çok para kazananlar ortasında yer alan Michael Le 20.4 milyon, Charli D’Amelio ise 18,2 milyon dolar dolar gelir ettiği bir platformdan bahsediyoruz.

Dolayısı ile TikTok kullanıcılarının da bir an evvel fenomen olabilmek ismine, süratle takipçi kasabilmek için çeşitli eforlar sarfediyor. Kimi kullanıcılar ise yalnızca cümbüş odaklı görüntüler çekerken, kimi TikTok kullanıcıları performans, dans üzere alanlara odaklanıyor. Birtakım TikTok fenomenleri ise çizim yapmak, eğitim vermek üzere alanlara odaklanıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan, artık de merak edenler için derlediğimiz, en fazla takipçisi olan 10 TikTok hesabının yer aldığı listeyi inceleyelim.

İşte Türkiye’de en fazla takip edilen 10 TikTok fenomeni!

cznburak

cznburak

Takipçiler: 41.5M

nnursema

nursema

Takipçiler: 15.2M

nourmar5

nourmar5

Takipçiler: 13.1M

Başa dön tuşu